2733
2734
عنوان

دارم سکته میکنم خواهرم و شوهرش یه هفتس اومدن خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 207677 بازدید | 943 پست
توهم خیلی جدی گرفتید😐😂

امدن تو سایت و خوندن تاپیک مردم برای من سودی نداره که ، این وقت میتونم صرف اینستا ، یوتیوب و خیلی چیزهای دیگه کنم ، همین که من تاپیکش رو میخونم ، نظر میدم باید ازم تشکر کنه نه که بیاد بهم بی احترامی کنه ، کسی که تاپیک میزنه باید تحمل نظرهای متفاوت رو داشته باشه ، این خانوم معلومه اعصاب نداره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واقعا شما دو ماه با وجود شوهرش تحمل کردی؟ مامانت خسته نمیشد؟

بله عزیزم مشکلی با این قضیه نداشتم ،چون شوهرش ۲۴ساعته که تو خونه نبود ، سر کارم می‌رفت وقتی هم میومد خونه فقط تو اتاق خواهرم بود بیرون نمیومد مگه برا شام و نهار صداش می‌زدیم ،خودش معذب بود ولی خواهرمم مجبور بود چون تجربه‌ی اولش بود و اون موقع ۲۳سالش بود ، برای بچه‌ی دومش خودش نیومد دو هفته‌ی اول مامانم رفت خونه‌اش.

مامانم خیلی کار خونه انجام نمیده.

میشه برای عاقبت بخیریم یه صلوات بفرستین🙂🙏🏻.......... #انشاالله_جشن_ظهور💚........ بالاخره می رسیم به اونجایی که صائب میگه ، ارامش است عاقبت اضطراب ها💜    ...........# به امید ایران بدون افغان❤️🇮🇷❤️...........بهترین تاریخ برای من 1404/4/4 شکر👆🏻❤️
🤣🤣🤣🤣

ظرفیت و توانایی صحبت ندارید ریپلی نزنید

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺
بله عزیزم مشکلی با این قضیه نداشتم ،چون شوهرش ۲۴ساعته که تو خونه نبود ، سر کارم می‌رفت وقتی هم میومد ...

راستی یادم رفت بگم اگه با رفت و امد دامادتون مشکل داری بگو بابات بهش تذکر بده که زیاد نیاد یا مامانت به خواهرت بگه تو راحت نیستی اون به شوهرش تذکر بده.

داماد ما سر این قضیه خودش زیادی رعایت میکرد چون از این طرف ماهم مذهبی بودیم ، واقعا همون دوماه تا جایی که میشد سعی میکرد تو خونه نباشه اگه هم میومد همش تو اتاق بود.

میشه برای عاقبت بخیریم یه صلوات بفرستین🙂🙏🏻.......... #انشاالله_جشن_ظهور💚........ بالاخره می رسیم به اونجایی که صائب میگه ، ارامش است عاقبت اضطراب ها💜    ...........# به امید ایران بدون افغان❤️🇮🇷❤️...........بهترین تاریخ برای من 1404/4/4 شکر👆🏻❤️

من روز اول زایمانم،خواهرم و شوهرش اومدن خونه ماخوابیدن. تادیروقت هم بیدار نشستن. منم شکمم پر از بااااد، نمیشد جلو شوهرخواهرم ب گوزم!!! مادرمم به اینا نمیگفت پاشید برید زن زائو استراحت میخواد، انقدر بی چشم و رو بودن

عزیزم کاری از دست ما بر نمیاد برو چارتا جنگ و وعوا بنداز و اعتراض کن تا برن ، اگه هم نرفتن هی حرصشون بده مثلا تایم خوابشون سر و صدا کن لباس لختی بپوش چمیدونم یجوری که اذیت بشن برن ، با پرو باید پرو باشی نمیشه فقط اون به فکر راحتیش باشه 

2706