2737
2739
عنوان

دوتا قرص اورژانسی ۱/۵ درصد انداختم بیاین😭

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 22 پست
چجوری بهم میریزه عزیزم

اینکه احتمالا یه هفته دیگه پریود میشی ولی ماه بعد سر موقع پریود نمیشی

من خودم یه بار خوردم هفته بعدش پریود شدم تموم شد.ماه بعدش پریود نشدم دوماه صبر کردم پریود نشدم. رفتم دکتر برام آزمایش و سونو نوشت.مشکلی نبود اما تنبلی خفیف تخمدان  گرفته بودم.دارو و آمپول برام نوشت تا زمانی که دارو مصرف میکردم پریودم به موقع بود وقتی دارو تموم شد پریود میشدم اما دیر تر و نامنظم. اما با تغذیه و ورزش تنبلی تخمدانم رو درمان کردم الان پریودام منظم شده.یعنی دو سال دهن منو سرویس کرد😅

تو میدونی، من چیزی نگم بهتره... 
اینکه احتمالا یه هفته دیگه پریود میشی ولی ماه بعد سر موقع پریود نمیشی من خودم یه بار خوردم هفته بعد ...

وای وقتی انقد عوارض داره چرا میفروشن من نفهمیدم دوتا ۱/۵درصد انداختم

کسیم کع شبیع کسی نیستم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای وقتی انقد عوارض داره چرا میفروشن من نفهمیدم دوتا ۱/۵درصد انداختم

برای مواقع اورژانسی که راه های جلوگیری با شکست روبرو میشه.مثل الان شما که کاندوم پاره شده.یه دونه ۱/۵کافیه

حالا نمیخاد بترسی فقط مراقب باش 

برای مواقع اورژانسی که راه های جلوگیری با شکست روبرو میشه.مثل الان شما که کاندوم پاره شده.یه دونه ۱/ ...

ببخش گلم من فقط از شما میتونم سوال کنم 

من چون روزه میگیرم میگم دیگه سحری چیزی نخورم اثر قرص نره

بعد اینکه این قرص پریودم تاخیر میندازه یا جلو چند روز پریود میشم 

کسیم کع شبیع کسی نیستم
2728
ببخش گلم من فقط از شما میتونم سوال کنم  من چون روزه میگیرم میگم دیگه سحری چیزی نخورم اثر قرص ن ...

سحریت رو بخور.هیچ ربطی به غذا خوردن نداره.چندساعته قرص خوردی؟

یه هفته تا ۱۰ روز دیگه احتمال داره پریود بشی.این پریودت که تموم شد پریود ماه بعدت با تاخیر میشه.من اینجور بودم .البته ممکنه برای من و شما متفاوت باشه.ولی احتمالن همینجوری که من شدم شما هم میشی.اگه خیلی خوش شانس باشی ممکنه پریودات نامنظم نشه😅

چون میخوایم بریم شهرستان میگم😂😂😂

آها فردا میخای بری مسافرت؟😅فقط یادت باشه تا زمانی که خونه خودت هستی و حد شرعی رو رد نکردی روزه داری. حد شرعی رو که رد کردین روزتو افطار کن.به سلامتی انشالله

2738