2737
2734

باتوجه به تاپیک قبلم دوتا قرص اورژانسی ۱/۵انداختم 

الان دوتا ۷۵درصد و یدونه ۱/۵درصد مونده اونارو کی

بندازم

کسیم کع شبیع کسی نیستم

چههههههه خبره!!!!

دو تا ۷۵ صدم یا یک ۱/۵ کافیه

چطونه با بدن خودتون سر جنگ دارید؟؟؟

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

یه دونه۱/۵ کافی بود

چیکار داری میکنی با خودت دختر .رحمت رو نابود داری میکنی.من یه بار خوردم تا دوسال درگیر دکتر بودم برای پریودام که نامنظم شده بود.منی که به گفته دکتر رحم عالی داشتم این قرص باعث شد تنبلی تخمدان بگیرم 

تو میدونی، من چیزی نگم بهتره... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

کاندوم مارک خوب بگیر.از اول رابطه هم استفاده کن.بدون وازلین.وازلین باعث سوراخ شدنش میشه.خود کاندوم لوبریکانت داره اگه دیدی بازم خشکه از لوبریکانت ایموشن استفاده کن

کاندوم مارک خوب بگیر.از اول رابطه هم استفاده کن.بدون وازلین.وازلین باعث سوراخ شدنش میشه.خود کاندوم ل ...

نه اصلا خشک نمیشه نمیدونم چرا اینجوری شد

فقط یه سوال با این دوتا قرص دیگه باردار نمیشم

کسیم کع شبیع کسی نیستم
نه اصلا خشک نمیشه نمیدونم چرا اینجوری شد فقط یه سوال با این دوتا قرص دیگه باردار نمیشم

نه نمیشی.این قرص مقدار هورمون زیادی داره وقتی میخوری مغز به رحم دستور پریودی میده.حتی اگه تازه پریود شده باشی دوباره پریود میشی و از بارداری جلوگیری میکنه.

2706