2737
2739
عنوان

تب کردو بعدش ...😭

| مشاهده متن کامل بحث + 787 بازدید | 29 پست

حتما ببر مغز و اعصاب بررسی بشه تا خیالت راحت بشه.البته من شنیدم تشنج ناشی از تب معمولا عوارض چندانی نداره

اما اینکه شما الان بچه رو پزشک تصور میکنید خیلی عجیب و آسیب زننده س

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخاطر تب بالا تشنج کرده ،نگران نباش فقط هروقت تب داشت مواظب باش،دختر منم چهارسالگی با تب 42 تشنج کرد دقیقا به یه نقطه خیره شده بود و میلرزید بدنش،خدا واسه هیچکس نیاره اون لحظه ادم میمیره و زنده میشه

دردی که انسان را به سکوت وامیدارد بسیار سنگین تر از دردیست که او را به فریاد وامیدارد... و انسانها فقط به فریاد هم میرسند نه به سکوت هم!💔
خدا شفاش بده نه دختر من چشاش فقط خیره شدو میلرزید 

به نظرم تشنج نبوده تب و لرز بوده

چون تو تب بالا بدن واکنش نشون میده و به لرز میوفته تا تب و بیاره پایین

پسر منم موقع تب خیلی لرز میکنه و میلرزه 

2731
عزیزم یه بار تشنج توی هوشش هیچ تاثیری نمیذاره اما متاسفانه به احتمال زیاد تو بزرگسالی دچار صرع میشه

تشنج ناشی از تب بوده ،هیچ ضرری نداره در اینده 

دردی که انسان را به سکوت وامیدارد بسیار سنگین تر از دردیست که او را به فریاد وامیدارد... و انسانها فقط به فریاد هم میرسند نه به سکوت هم!💔

نه عزیزم تشنج نکرده تبش بالا بوده میخواست تشنج کنه بخیر گذشت همون موقع سریع پاشویش میکردی بعد میلادی دکتر

-یا رَبّ لا تُعَلّق قَلْبِی بِما لَیْسَ لِیپروردگارا قلب مرا به آن‌چه برای من نیست وابسته مگردان...!
2740
گلم شما واقعا يعني اختيار نداري بچتو ببري دكتر؟

بحث اختیار نیست خودم شاغلم و برام کاری نداره ببرمش نه از نظر مالی نه چیز دیگه بحثه اینه پدرش راضی نیست بچه نوار مغز بده ( باید دارو خواب آور بگیره ) میگه اذیت میشه خوب اونم حق پدری داره منم حق مادری سر این چیزا هیچوقت نزدیم تو سرو کله هم سعی کردیم باهم کنار بیایم یه وقتایی من یه وقتایی اون 

حتما ببر مغز و اعصاب بررسی بشه تا خیالت راحت بشه.البته من شنیدم تشنج ناشی از تب معمولا عوارض چندانی ...

پزشک یه مثال بود چون علاقشو در آینده نمیدونم منظورم این بود یه آدم موفق باشه

بحث اختیار نیست خودم شاغلم و برام کاری نداره ببرمش نه از نظر مالی نه چیز دیگه بحثه اینه پدرش راضی نی ...

خانمي توي اينستا هستن ك بچشون تشنج كرده با همين تب

من ديدم چد روز پبش اآوردن  تهران براي نوار مغزي و مشخص شد

ك تنشح بوده و بايد دارو مصرف كنه.اگر مشخص نميشد باز ممكن بوز پيش بياد و اسيب مغزي بزنه به بچه.

عرض نكردم توي سر و كله هم بزنيد

در هرصورت در زمان بيماري و كاراي تشخيصي اين حرفارو ك پدر بچه يا اصلا مادرش راضي نيست ك روند درمان تكميل بشه

برام قابل هضم نيست.

بچه خودتون اختيارشم دست خودشون

انچه تجربه بود و وظيفه عنوان كردم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
مغزو اعصاب برا تشخیص اینکه تشنج بوده یا نبوده . شیاف گذاشتم بعد پاشویه کردم

بله یکی از بستگان نزدیکم ۲ ساله بود که تشنج کرد اما الان یک فوق مهندس خیلی موفق در زمینه سیستم مخابراتی  موبایل هستش هیچ دارویی هم مصرف نمیکنه

خانمي توي اينستا هستن ك بچشون تشنج كرده با همين تب من ديدم چد روز پبش اآوردن  تهران براي ...

آخه دو تا دکتر اطفال بردم گفت نیاز نیست مغزو اعصاب هم اسنپ دکتر ویزیت انلاین گرفتم گفتن نیاز نیست اگه دکتر مینوشت شوهرمم میگفت اوکی ولی نمینویسن

2706