2737
2739
عنوان

تب کردو بعدش ...😭

767 بازدید | 29 پست

هفته پیش دخترم که دو سالشه مریض بود تب بر بهش هر شش ساعت بروفن میدادم و آخر شبا شیاف استامینوفن هم میزاشتم براش یه شب بروفنو دادم شیافو خواستم بزارم گفتم بزار یکم با شربت فاصله بیوفته بعد دخترم خوابوندم از پیشش که بلند شدم یهو دیدم جیغ کشید و مدفوع کردو بعد به یه نقطه نگاه میکردو میلرزیدو ( دقیقا علائم تشنجه) بعد گفتم مامان چی شد خوبی گفت خوبم بعد تبشو چک کردم دیدم ۴۲ درجه بود سریع شیاف گذاشتم بردم بیمارستان که دکترشون گفت چیزی نیستو نیاز به هیچی نداره تبشم اومد پایین بردم دکتر اطفال خودش گفت موردی نداره و خوبه تغییری تو دخترم ایجاد نشده ولیه هفتست کارم گریست که این تشنج بود یا نبود شوهرمم راضی نمیشه ببریم مغزو اعصاب ( میترسم رو هوشش تاثیر بزاره) 😭 هوشش خیلی خوب بود من تو خیالاتم روپوش پزشکیشم براش خریده بودم کسی تجربه ای داره که بچه موفق از نظر تحصیلی تو کودکیش تشنج تب داشته باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیز من پسرم تو خردسالی تب شدید گرفت سنمم کم بود بی تجربه از شدته تب بالا تشنجی شد دکتر بردمش. تا حدودا چندین سال تو مدرسه تشنجی شد الان متاسفانه داره دارو میخوره دکتر گفت چون علاعمش تو خردسالی داشته الان بروز داده

2728
2740

خواهر من تو بغل خودم تشنج کرد الان ۱۷ سالشه زبان انگلیسی رو مسلطه باکلاس یاد گرفت ژاپنی و ایتالیایی رو خودش تو خونه یاد گرفت تجربی میخونه رتبه اوله مشاورش با وضعیت آزموناش میگه شانس پزشکی داره نقاشی یه ماه رفت کلاس یه طراحیایی میکنه کرک و پر آدم میریزه 

خیلی بده خدایی دختر منم ۱۳ ماهگی بخاطر کرونا تشنج کرد فقط چشماش رفت بالا و ری اکشن نداشت سریع بهوش اومد و مدام میآورد بالا گیج بود بردم بیمارستان بعد کلی آزمایش فهمیدن تشنج با تب بوده متاسفانه خودمم تو بچگی ی باز با تب تشنج کردم 

گفتن تا ۶ سالگی موقع تب دیازپام بخوره الآنم ی هفته است مریض و تب داره منم بهش دیازپام میدم بچم بی حال 

گلم شما واقعا يعني اختيار نداري بچتو ببري دكتر؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا