2733
2739
عنوان

خانوم هایی که تنبلی تخمدان داشتید وباردار شدید بیاید ی لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 140 بازدید | 18 پست
خودم آذر ماه کربلا بودم خیلی ازشون خواهش کردم خیلی زیاد آن شالله دست رد به سینم نزنن دلم خیلی گرفته

نمیزنن عزیزم انشاالله به حق اقا امام حسین دامن شما هم سبز میشه اما به وقتش خدا که مثل بنده هاش بخیل نیست عزیزم شاید میخواد ایمانمون رو بسنجه غسل حضرت فاطمه زهرا هم حتما بعد هر حمام انجام بدین

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما عزیزم ممنونم از دلداریت خداخیلی مهربونه ما بنده ها صبرمون کمه

💐

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

من از دوران بلوغ درگیرش بودم اصن پریود نمیشدم مگر با قرص و امپول ک نا امید شدم و بیخیال درمان شدم. تا چهار ماه پیش ازدواج کردم ماه سوم ازدواجم شیرینی جاتو کلا حذف کردم لبنی جات مث شیر پنیر ماست ,گوشت گاو، قهوه شکلات، برنج ، گوشت مرغ اینا مضر هستن، مرغ اگر محلی باشه خوبه مثلا نان لواش طبعش سرد چون با ارد سفید ب جاش  فقط نان جو میخوردم گردو مویز میخوردم و آجیل ،بادام هم خوبه ،خرما ارده و شیره خرما و کمتر غذا میخوردم عسلو سیاهدونه خوردم و گرده نخل مزه بدی داشت ولی خب گرمه طبعش هر شب زیر دلمو با روغن سیاهدانه ماساژ میدادم .  اما بازم پریود نشدم بعد ی قرص دوفاستوم داشتم تو خونه مصرف کردم  16 دی پریود شدم روز چهارم پریود رفتم دکتر بهم دارو داد ,5روز قبل موعدم بی بی چک مثبت شد و آزمایشم مثبت شد.الان 5 هفتمه دو هفته دگ میرم سونو.لطفا برام دعا کنید سالم باشه 😍❤ برای مشکل تنبلی تخمدان در کنار چیزای گرم باید چیزای مقوی هم بخوری ,انشاالله ک درمان میشید.

2742