2737
2734
عنوان

غوره نشده میخواد مویز شه

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 27 پست
غوره ومویز چیه؟

غوره انگور نارسه که خیلی خیلی ترشه   مویز تو ترکی اون کشمش  سیاه هارو میگیم 

ابر میبارد و من میشوم از یار جدا🌧️…                                      کاربری دست دونفره :)
حالا شیرش پاستوریزه باشه یا محلی؟ بقیه شیرو چیکار کنیم بریزیم تو لیوان بدیم بخورن ؟😂

نه بابا شیر پرچرب بخر براخودت نگهدار صبح یه صبح صورتمونو یاهاش بشوریم حظ ببریم من نمیدونم چرا اینا فکر می کنن در هر لحظه ی زندگی باید دل یه مردو ببرن 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تاپیکشو  میخواااام استارترشم زنده میخوام

تو داغترین تاپیک ها برو هست 

2731

پیرو اون تاپیک احمقانه ش، یه تاپیک نفرینم زد اما بنده خدا بازم به بن بست خورد و قفل کرد... حماقتش قابل تحسین بود ولی عروس یه روزه

بابا جونم خواهرمم اومد پیشت خیلی مواظبش باش 🫂جون عزیز خودت تنهاش نزار ما که تلاشامون بی نتیجه موندو خدایی نبود که کمکمون کنه. اما تو مهربونی، تو پدری، تو بچه هاتو دوست داری بغلش کن تا جای درداش خوب بشه و آروم بگیره.... فقط دعا کن زودتر بیام پیشتون 🥀🥀
😂جالبه تاریخ عقدش دیروز بود یه دور تاپیکاشو شخم زدم ادم سمی بود😂 اصن سن و سالش با افکارش هماهنگ ...

😂😂😂🤝

اولشه داغع هنوز

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
😂جالبه تاریخ عقدش دیروز بود یه دور تاپیکاشو شخم زدم ادم سمی بود😂 اصن سن و سالش با افکارش هماهنگ ...

گلاب به روتون ببخشین این ضرب المثل رو میگم

نشاشیده ؟ شب درازه....

غوره انگور نارسه که خیلی خیلی ترشه   مویز تو ترکی اون کشمش  سیاه هارو میگیم

سلام داش  

ابر میبارد و من میشوم از یار جدا🌧️…                                      کاربری دست دونفره :)
2740
نه بابا شیر پرچرب بخر براخودت نگهدار صبح یه صبح صورتمونو یاهاش بشوریم حظ ببریم من نمیدونم چرا اینا ف ...

آخ که  چربی خونش بزنه بالا خفه شه 🤣🤣🤣

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
آخ که  چربی خونش بزنه بالا خفه شه 🤣🤣🤣

قرص آستوروواستاتین میخورن🤣🤣🤣🤣 مردا خیلیییی حواسشون به خودشونه