2733
2734
عنوان

غوره نشده میخواد مویز شه

395 بازدید | 27 پست

همونی که تاپیک زده براشوهراتون شیر تو لگن بیارین پاشونو بشورین جلو دستم بودی که میزدم تو دهنت 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خیلی خوب بود کلی خندیدم خدا دلشو شاد کنه

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2731
2740

حالا شیرش پاستوریزه باشه یا محلی؟ بقیه شیرو چیکار کنیم بریزیم تو لیوان بدیم بخورن ؟😂

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

بزار بیاره بعدا ببینه چ خبره خودشو لعنت کنه😂

۳تا دخترهای گلم و ۳ پسرهای عزیزم مامان عاشقتونه😍 تعداد بچه هارو رد گم کنی زدم تا آشنایی شناساییم نکنه😎مرزهای خلاقیت جا ب جا شدن ک 🤣🤣🤣😂

یاد یکی از فامیل افتادم چند روز بود ازدواج کرده بودند درباره یه بحث صحبت می‌کردیم گفتم فلانی نظر تو چیه گفت حرف آقامون حرف منه هرچه اون بگه 

متاسفانه پارسال جدا شدند

گروه آبی مانکن های زیبا .‌‌    وزن فعلی ۷۱ 😬😬😬 وزن هدف اول ۶۸☺️☺️.    هدف نهایی ۶۳😍😍😍😍😍