2733
2734
عنوان

یعنی آدم چقدر میتونه بدجنس باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 606 بازدید | 27 پست
درود به شرفت که با همچین موجوداتی رفاقت نمیکنی

آدمی که هیچ بویی از انسانیت نبرده بعدا قطعا در مورد خودمم تهمت میزنه یا پشت سرم حرف میزنه

به خدا من دوست های غیر مذهبی زیاد دارم ولی هیچکدوم مثل این بی وجدان نیستن واسه همین دیگه اصلا هیچوقت نمیخوام ببینمش

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
یکی ازین خواهرشوهرای روانی منم دارم

دست بچه‌ رو میگیره میاره تو جمع میگه رهام بگو اون سری که گرسنه ت بوده مامانت چیکارت کرده 😐 اونم تعریف می‌کنه همه توی جمع بهش توجه میکنن خوشش میاد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من باهات قهرم بودم که بچه مو ازم گرفتی ولی با اینکه بنده خوبی نبودم بازم منو مادر کردی و بهم یه فندق تو دلی دادی ❤️ خودت مراقبش باش تا صحیح و سالم بیاد بغلم ❤️
آدمی که هیچ بویی از انسانیت نبرده بعدا قطعا در مورد خودمم تهمت میزنه یا پشت سرم حرف میزنه به خدا من ...

خوب میکنی اگر مذهبیه که واقعا اسم دینو خراب کرده 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

اینا آسیبشون از غیر مذهبیا بیشتره

خیلی بده کارشون گناه بزرگیه،حتی شاید اینا بچه رو به مادره ندادن

نه من در جریان بودم زنداداشش یه پدر مریض داشت با یه مادری که چند بار عمل زانو و دیسک کمر انجام داده بود همون موقع هم از بی پولی خانواده ش همیشه می‌گفت اصلا نمیتونست بچه رو ببره با خودش سوادی هم نداشت که بره سر یه کار الان حتی فروشندگی هم میگن باید حداقل دیپلم داشته باشی این توی سن کم ازدواج کرده بود درس نخونده بود دیگه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
خوب میکنی اگر مذهبیه که واقعا اسم دینو خراب کرده 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ اینا آسیبشون از غیر مذهبیا بیشتره

مذهبی که نیست ولی خیلی خودشو دوستدار ائمه و امام حسین نشون میده و همیشه نذری و ..‌. غذا میده ولی به نظرم همه اینا رو داره واسه زنداداشش میده چون کلی حق الناس به گردنش اومده باید همه رو اون دنیا بده به زنداداشش تازه اگه نذری هاشو قبول کنه خدا 😏 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا بدبخت غیرمذهبیا چشونه😐

منظورش اینه کسی که میگه مثلا ائمه رو قبول ندارم خب توی رفتارش و عقایدش هیچ تناقضی دیده نمیشه و طرف. صاف و صادق میگه و ریا نمیکنه 

ولی کسی که میاد از ائمه و امام حسین مدام حرف میزنه بعد اینطوری اهل دروغ و تهمت باشه خیلی اسم دین رو خراب میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حالا بدبخت غیرمذهبیا چشونه😐

همون😐

نه منظورم این نبود😁 منظورم این بود که در شرایط برابر،وقتی یه کار اشتباه توسط یه آدم مذهبی انجام میشه آسیب بیشتری به دین میزنه🤷🏻‍♀️نسبت به کسی که غیر مذهبیه و انتظاری ازش نیست