2733
2739
عنوان

به نظرتون زن و شوهر همدیگه رو بغل کنن و بخوابن جلوی بچه ها زشته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1283 بازدید | 66 پست
وقتی یهو خودمو جمع میکنم قیافم شبیه ادمایی میشه که داشتن یواشکی یه کاری میکردن ! بعد به خودم میگم من ...

واسه بچه های کوچیکتون مشکلی نیست اونا هیچ فکری نمیکنن جز محبت.اما پسرنوجوونتون وضعیتش فرق میکنه ایشون که بزرگ هست بهش یاد بدین بدون درزدن وهرد نشه چون ایشون خیلی فکرها میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شماها هیچکدومتون وقتی پدرتون یواشکی با مادرتون شوخی خصوصی میکرد میفهمیدید؟؟

شوخی و اشاره جنسی کاملا معلومه

ولی محبت حق بچه است

بوسیدن بغل کردن 

اینا رو جلوی بچه ها داشته باشید و نذارید فقط برای مواقع رابطه

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
پسرم شبا مثل روح سرگردانه !  دائم جا عوض میکنه! الان تازه یه ماهه با کلی دعوا توی اتاق خودش می ...

معمولا بچه ها چند ساعت اول شب خوابشون سنگینه.اون موقع

سلام عزیزان .یک حسینیه در مشهد گروهی رو تشکیل دادن برای ازدواج افراد مجرد.و معرفی موارد ازدواج به همدیگه. اگه هر فرد مجردی رو میشناسید که قصد ازدواج داره،چه آقا و چه خانم.و در هر سن و سالی،میتونید به آیدی زیر در ایتا و سروش پیام بدید ،تا فرم های ثبت نام رو در اختیارشون قرار بدهند.😊@andishehayniko