2733
2739
عنوان

جاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 835 بازدید | 44 پست

اگه دعوانمیکنی منم نزدم اون هیچوقت وقتی خواستمش یه زنگ نزدمنونمیخواست حرف تیکه دارکه چه عرض کنم جلوجمع هم سرم دادبیدادمیکردالکی سرچیزی که واقعابمن ربطی نداشت هربارم من پیشقدم شدماماکاری کرددیگه نزنم هربارم وقتی واقعایه نفرمیخواستم پشتم باشه وشوهرم راه دوربودزنگ نزدببینه ایایه مرگم هست یانه بعدبه شوهرم هربارمیگفت شمارش پاک شده ندارم خودش بگوبزنه منم دیگه نزدم شوهرم باهاشون قهربوداشتیشون دادم به شوهرم پیشنهادکادودادم بیادبش بدیم که اخرماه میاداماتماس نمیزنم پشت تلفن به زوربااکراه حرف میزنه

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️
کارش زشت بوده ولی بقول خودت به شما ربطی نداره شاید از چیزی دلخور بوده

ن مشکلی ندارن 

کلا همینجوره 

تاوقتی میاد و میره خوبه همین یکی بره خونش خودشو میخاد خفه کنه 

دوست داره فقط خودش بره اینور اونور اما از ما نه ...

کلا فقط رفت ن امد 

کاربر ۳بار ترکیده بدبخت😪😐😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه دعوانمیکنی منم نزدم اون هیچوقت وقتی خواستمش یه زنگ نزدمنونمیخواست حرف تیکه دارکه چه عرض کنم جلوج ...

عزیزم میگم ک مادرشوهرم خیلی خوبه 

کوچک ترین حرفی بهمون نمیزنه ‌. تو زندگیامون دخالت نمیکنه

هرهفته میرن خونشون جمعه ب جمعه تعطیلی  خو لامصب گناه داره ی تبریک میگفتی  مادرشوهرم گفت ...

بآورم نمیشه یعنی ما هم پس فردا توقع تبریک ازعروس داریم؟ اگه شانس منه عروسم از شوهرم بدتره

2742
عزیزم میگم ک مادرشوهرم خیلی خوبه  کوچک ترین حرفی بهمون نمیزنه ‌. تو زندگیامون دخالت نمیکن ...

شاید واسه تو خوبه. من مادرشوهرم واسه جاریم سنگ تموم میذاره هیچ انتظاری ازش نداره ولی واسه من فقط فتنه میندازه چون اون فامیل نیست

عزیزم میگم ک مادرشوهرم خیلی خوبه  کوچک ترین حرفی بهمون نمیزنه ‌. تو زندگیامون دخالت نمیکن ...

اگه خوبه پس باعدالته همینکه توهواشوداری بیشتربراش عزیزتری 

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️
بآورم نمیشه یعنی ما هم پس فردا توقع تبریک ازعروس داریم؟ اگه شانس منه عروسم از شوهرم بدتره

آره عزیزم اگه خوبی کنی توقع احترام و تبریک داری

حقم دارن 

حالا کادو هیچ دیگه یه تبریک گفتن چیزی از آدم کم نمیکنه

2740
اگه خوبه پس باعدالته همینکه توهواشوداری بیشتربراش عزیزتری 

من تو فکر عزیز بودن خودم نیستم 

هیچوقت هم ازشون دریغ نمیکنم اونم مثل مامان خودم 

هرکی خوبی کنه دوبرابرش خوبی میبینه

شاید واسه تو خوبه. من مادرشوهرم واسه جاریم سنگ تموم میذاره هیچ انتظاری ازش نداره ولی واسه من فقط فتن ...

من تو خانوادشونم میدونم ک فرقی نمیزترن

من تو فکر عزیز بودن خودم نیستم  هیچوقت هم ازشون دریغ نمیکنم اونم مثل مامان خودم  هرکی خو ...

خب درموردتواره.ایشالاهمیشه خوب بمونین براهم.ولی بنظرم درموردجاریت شنونده باش هرحرفی روهرکس یه برداشت میکنه نسبت بخودش

شاید داشته باشی... این همه پسرت بزرگ میکنی دومادش میکنی انسان با بچه پیر میشه

2706