2737
2734
عنوان

جاریم

835 بازدید | 44 پست

حالا همه میان میریزن سرم 

میگین ب تو ربط نداره 

خداییش ب منم ربطی نداره 

ولی کارش خیلی زشت بوده 

ب مادر شوهرش حتی زنگ نزده تبریک خشک و خالی بده

کاربر ۳بار ترکیده بدبخت😪😐😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کاش یه تلفن میزد اون مادرشوهرم دلش ب یه تبریک روز مادر خوشه خب چرا دریغ میکنن 

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

هرهفته میرن خونشون جمعه ب جمعه تعطیلی 

خو لامصب گناه داره ی تبریک میگفتی 

مادرشوهرم گفت حاظر نشد بهم زنگم‌‌ بزنه من انتظار هدیه ازشون نداشتم

کاربر ۳بار ترکیده بدبخت😪😐😐😐
2740

دقیقا به شما ربط داره 

باید دخالت کنین 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😅

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
هرهفته میرن خونشون جمعه ب جمعه تعطیلی  خو لامصب گناه داره ی تبریک میگفتی  مادرشوهرم گفت ...

اگه اینجوریه ک واقعااااا بیشعوره اگه مادر شوهرش بودممم .....

کاربری واگذار شده و تاپیکای قبل توسط فرد دیگه ای ایجاد شده ..🤷🏻‍♀️❤️دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشید،تا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد!
2706