2733
2739
عنوان

با حرف رکیک و ناموسی زدن بچه ها چه کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 192 بازدید | 26 پست
دوستاش کی هستن...ببینین از کجا یاد میگیره.دوستاشو عوض کنین..

اخه ه طوری مدرسه رو عوض کنم  یه جا دیگه یه حرف جدید دیگه  خیلی بد شده  کتک هم ک فایده نداره ولی 

خدايا ياريم کن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اخه ه طوری مدرسه رو عوض کنم  یه جا دیگه یه حرف جدید دیگه  خیلی بد شده  کتک هم ک فایده ...

با کتک لجباز میشه عزیزم.

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
یبار شاشش رو بریزین تو لیوان بگین بخور ..مگه شاش گرم و لذیذ نیست؟؟؟...بعد می‌فهمه خودش

ااااااا واااای اون وقت خیلی … نمیشه بده بابا نه  شاید خورد  🤣

خدايا ياريم کن
ااااااا واااای اون وقت خیلی … نمیشه بده بابا نه  شاید خورد  🤣

😅😅

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2740

با روان شناس كودك صحبت كنين 

منم شنيده بودم بي توجهي بايد كرد يا جوابش رو ندين اينجور مواقع كه تقويت نشه ، ولي باز روان شماس مجرب بهتر ميدونه لابد 

بچه هاي الان چه جورين ! من بچه بودم اشتباهي يه حرفي اومدم بگم زبونم گرفت شبيه يه حرف مثلا بد شد ! اصلا نميخواستمم تازه حرف بد بزنم !همه چپ چپ نگاه كردن و اونيكي كفت بيا بريم دهنت رو بشور و بردن با اراده ي خودم دهنم رو با اب و صابون شستم و از اين خرفا! ٣٠ سال گذشنه ديگه كلا نميتونم فحش بدم ! 

اينا تنبيه هم ميشن و دعوا هم ميشن باز ادامه ميدن ! 

از مدرسه حتما ياد گرفته ديگه! چون به اين سن گوشي. قطعا نداره ! بخش پرورش اموزش پرورش معلوم نيس كجاس

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹

والا با مشاور هم صحبت کرد 

گفت ک بچه رو ببر تو اتاق بگو حرفت زشته و من خیلی عصبانی هستم از دستت و بعد بوسش کنید و بگید دوست داریم ولی حرفت و نه    ما هم اینکار کردیم ولی جواب نداد🤣

گفتم شاید شما مامانا یه راهی پیدا کنید 

سبزه زرد ب ذهنم رسید بریزیم دهنش بسوزه 

خدايا ياريم کن