2737
2739

سلام دوستان خ‌اهر زاده ام  حرف خیلی بد میزنه هر چی هم مادرش میگه نزن هبچ فایده نداره معنی گفت فایده نداشت زد تو دهنش بازم فایده نداره همیشه میگه عین تمه کلام شده 

اون کلمه هم اینه 

شاش بخور شاش گرم لذیذ و … خیلی بد ب خدا 

باید چه کرد 

حدود ۸ سالشه 

خدايا ياريم کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

از دوستاش یاد گرفته شاید

مامانش نذاره با اونا دوس شع

اَگر مَرگ به سُراغَم آمَد وَ هَنوز هَمدیگر را نَدیده بودیم فَراموش نَکن که مَن دیدارِ تو را بِسیار آرِزو می‌کردَم...💔🥀سختههههه نبودنت سختهههه بفهم بفهمممم😔
2740

دوستاش کی هستن...ببینین از کجا یاد میگیره.دوستاشو عوض کنین..

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

یبار شاشش رو بریزین تو لیوان بگین بخور ..مگه شاش گرم و لذیذ نیست؟؟؟...بعد می‌فهمه خودش

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

شاش گرم لذیذ کجاش ناموسیه آخه 🤣🤣

بچه یه چی شنیده بنظرش خنده دار بوده الان داره تکرارش میکنه

البته بچه ۸ ساله وقتی دعواش کنید باید متوجه بشه ک دیگه تکرار نکنه

ولی به هرحال مشخصه بچه لجبازیه

پس

نادیده ش بگیرید بهتر جواب میگیرید

(    )
2706