2733
2739
عنوان

شوهرمو گرفتن زدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1298 بازدید | 41 پست
عزیزم بیماری همسرت درمان داره ماهی یکبار باید امپول خاصی رو بزنه بدون اینکه خوابالو بشه یا نیاز به ...

خوندی پستامو شوهرم اصلا بهم رحم نداره خیلی بد کتک میزنه و بعد میگ دوست دارم به نظرت همچین آدمی قابل درمانه

دانش آموخته طب سنتی🥰
یکی از دوستان گفت ذهن زیبا همین بود؟

اره بنظرم فیلمو ببینید متوجه میشید ولی همین بود

بچه کورد.سن ۱۸تا۲۵ سالگی خیلی عجیبه، بعضی ها هنوز گواهی نامه نگرفتن، بعضی ها دارن ی شرکت اداره میکنن، بعضی ها تاحالا هیچ رابطه ای نداشتن، بعضی ها بچه دارن، بعضیا دارن تو کشورای مختلف سفر میکنن، بعضی ها برای بیرون رفتن از خانوادشون اجازه میگیرن‌،تو این بازه سنی همه چی ممکنه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشون باید تحت مراقبت باشن فکر نمیکنم درست باشه از خود گذشتگی کنی یبار تمومش کن

بچم چی میشه به نظرت حضانت رو به من میدن؟بعد ۷ سال 

دانش آموخته طب سنتی🥰
2731
بچم چی میشه به نظرت حضانت رو به من میدن؟بعد ۷ سال 

اره پرونده بیماری ک داره و ببری میدن 

بچه کورد.سن ۱۸تا۲۵ سالگی خیلی عجیبه، بعضی ها هنوز گواهی نامه نگرفتن، بعضی ها دارن ی شرکت اداره میکنن، بعضی ها تاحالا هیچ رابطه ای نداشتن، بعضی ها بچه دارن، بعضیا دارن تو کشورای مختلف سفر میکنن، بعضی ها برای بیرون رفتن از خانوادشون اجازه میگیرن‌،تو این بازه سنی همه چی ممکنه.

بله کاملا قابل درمانه رفتار پرخاشگرش بد بینی ها توهم  و ....

شما اول باید با مریضیش آشنا بشی تا اقدام مناسب به درمانش کنی به راحتی با یک تزریق .به زندگی روزمره عادی عاشقونه برمیگردی.زندگیتو بساز.

حتما جدا بشین به خاطر سلامتی خودتون و بچه...متاسفانه این بیماری ها درمان نمیشن و فقط در صورتی که دارو را مرتب استفاده کنند تا حدی قابل کنترل هستند (ولی متاسفانه بیشتر این بیمارها نمی پذیرند که بیمار هستند و حاضر به مصرف دارو نیستند). 

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2740