2737
2734
عنوان

کادو مادر شوهر به نوه

| مشاهده متن کامل بحث + 2076 بازدید | 33 پست
Ross چرا انقدر نسبت به خانواده شوهرت بد بینی خب بزرگ گرفته چه اشکالی داره کوچیک نباشه بزرگ باشه بهتره بعدا میشه استفاده کرد منم زایمان کردم خیلیا لباس بزرگتر اوردن برای سالهای بعد از نظرم ایرادی هم نداشت خیلی بده کارای خانواده شوهر رو بد و زشت جلوه میدین اما اگه از فامیلای خودتون باشه طور دیگه فکر میکنید اگه مثل خا نواده شوهر من کلا هیچی نمیدادن چی میگفتین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه زود قضاوت نکن احتمالا اون براش عزیز بوده من مادرشوهرم یبار انگشتر قدیمیشو خودش یادگارش بود کلی هم همیشه مواظبش بود به من داد منم خیلی متشکرم ممننم که عزیزترین یادگاریشو بهم داده
«رَبِّ أَوْزِعْنی‏ أَنْ أَشْکُرَ نِعْمَتَکَ الَّتی‏ أَنْعَمْتَ عَلَیَّ وَ عَلى‏ والِدَیَّ وَ أَنْ أَعْمَلَ صالِحاً تَرْضاهُ وَ أَصْلِحْ لی‏ فی‏ ذُرِّیَّتی‏ إِنِّی تُبْتُ إِلَیْکَ وَ إِنِّی مِنَ الْمُسْلِمین
خیلیم تشکر کن اون حتما براش عزیز بوده
«رَبِّ أَوْزِعْنی‏ أَنْ أَشْکُرَ نِعْمَتَکَ الَّتی‏ أَنْعَمْتَ عَلَیَّ وَ عَلى‏ والِدَیَّ وَ أَنْ أَعْمَلَ صالِحاً تَرْضاهُ وَ أَصْلِحْ لی‏ فی‏ ذُرِّیَّتی‏ إِنِّی تُبْتُ إِلَیْکَ وَ إِنِّی مِنَ الْمُسْلِمین
2731