2737
2734
عنوان

کادو مادر شوهر به نوه

2062 بازدید | 33 پست
دوستان سلام کسی‌ که به دخترتون کادو دستِ دوم میده چیکار باید کرد؟ این کادو بدلیجات باشه.پشتِ تو گردنی که داده زنگ زده پس نگید که اشتباه دیدم.تازه تاگ هم نداشت،و معلوم بود استفاده شده..نه نقره هست و نه طلا که بگی‌ مثلا عطیقه‌‌ بوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شاید براش عزیز بوده.مادر منم به گردنبند شبق داشت داد به دخترم.مادربزرگم هم گوشواره ی قدیمی خودشو زمان مرگ به مادرم امانت داد که بعد از ازدواج من و دختر دار شدنم بده به اون.
بگیر بندازدور گفت هم بگو زنگ زده بود گردن رو اذیت میکرد
میترسم روزی برسدکه غارت بیت المال وفقروفلاکت درجامعه عادی شودوموضوع حساس جامعه بشود دوتارموی زنان... که زیرروسری است یابیرون آن **آیت الله طالقانی
مادر شوهر من یه بار یه قطار برا پسرم آورد که استفاده شده بود اینقدر ناراحت شدم که به شوهرم گفتم کی بهش گفته کادو بده که حالا دست دوم بیاره شوهرمم بهش گفت منم انداختمش دور با جعبش
کاش میشد زندگی تکرار داشت لا اقل تکرار را یکبار داشت
2740
دیشب مادر شوهر منم یه سرهم خیلیییییی زشت به پسرم هدیه داد البته نوً ولی خیلی جنسش بد و زشته اتی کت هم نداره معلوم نیس از کدوم ارزان سرا گرفته اخه مگه من توقع کادو داشتم پولشو خر نمیکشه ها
من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن