2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرقی نداره من دوسال تحقیق کردم روی متادون و ترامادول...کم کم بیضه هاش با مصرف این مواد کوچک میشه و ن ...

دقیقا. آخرش چی؟همیشه اینجور ی میمونن یا بهبودی هم هست  درآینده؟نکنه بدتر بشن

به عمق و آخر هرچیزی فکر میکنم و همیشه واقعیت رو میگم میدونم همیشه گفتن واقعیت تلخه و کسی دوس نداره بشنوه......ببخشید اگه تلخم🙁🙁🙁                                وقتی با حرفام به کسی کمک میکنم حس آرااااامش عمیقی بهم میرسه 
دقیقا. آخرش چی؟همیشه اینجور ی میمونن یا بهبودی هم هست  درآینده؟نکنه بدتر بشن

ببین نمیخوام ناامیدت کنم اگه مصرف قرصو کنار گذاشت نمیگم خوب میشه ولی بهتر میشه ولی اگه قرصو تا اخر بخوره متاسفانه کلا عقیم میشه و در ثانی زیاد هم عمر نمیکنه

پنجمین کاربری از سال ۸۹
2728
ببین نمیخوام ناامیدت کنم اگه مصرف قرصو کنار گذاشت نمیگم خوب میشه ولی بهتر میشه ولی اگه قرصو تا اخر ب ...

ای وای

به عمق و آخر هرچیزی فکر میکنم و همیشه واقعیت رو میگم میدونم همیشه گفتن واقعیت تلخه و کسی دوس نداره بشنوه......ببخشید اگه تلخم🙁🙁🙁                                وقتی با حرفام به کسی کمک میکنم حس آرااااامش عمیقی بهم میرسه 

سلام دوست عزیز

اگر از همه لحاظ از همسرت مطمئنی و می‌دونی ممکنه مسئله پزشکی باشه،با همسرت صحبت کن و باهم پیش متخصص اورولوژی برید،فوقش‌ ی معاینه و ی سونو انجام میدن و نتیجه رو بهتون میگن،نگران نباش،ان شاالله درست میشه

بله اکثرا مواد مخدر صنعتی مثل شیشه با متادون و ترامادول ترک میشه ولی غافل از اینکه این قرصها خودشون ...

تمامواطلاعاتت درسته دقیییقا هرچی گفتی همونه .چیکار کنم بارها باهاش بحث کردم که نخوره ولی نخاسته گوش کنه بچه که نیست به درک هرکار میخاد بکنه ضررش به بدن خودشه

2738
تمامواطلاعاتت درسته دقیییقا هرچی گفتی همونه .چیکار کنم بارها باهاش بحث کردم که نخوره ولی نخاسته گوش ...

اگه بیاد دکتر خوبه وگرنه شرایططلاق نداری تحمل کن چاره ای نیست..اگه حقوق داره و شما از لحاظ مالی بی نیازی بمون اگه بچه داری بمون وگرنه که جداشو حیف عمر ادم که برا این ادمها تلف شه

پنجمین کاربری از سال ۸۹
اگه بیاد دکتر خوبه وگرنه شرایططلاق نداری تحمل کن چاره ای نیست..اگه حقوق داره و شما از لحاظ مالی بی ن ...

ممنون عزیزم