2733
2734
عنوان

شوهر اینجوری

| مشاهده متن کامل بحث + 2411 بازدید | 99 پست
ببخش من شوهرم برای مدت زمانشو طولانی بکنه میخورد اما این اخرا دیگه هرماه میخورد ریز ریز یعنی روزی را ...

اره صددرصد از قرصهاست..ببین بگو‌کنترل شده مصرف کنه یابره پیش دکتر..هر چند عوارض این قرصا کاهش میل جنسی و گاهی صفر شدن میل جنسیه..به قول شما الان مثلا ده روز یه بار نعوظ داره و در اینده به خاطر مصرف مکرر میشه هر چند ماه...واقعا شرایط سختیه..گفتم که کم کم بیضه ها کوچک میشن و الت تناسلی هم خیلی کوچیک میشه.پاهاش ورم میکنه و کبدو کلیه هم به مشکل میخوره...انشالله زودتر این قرصو هم ترک کنن..

پنجمین کاربری از سال ۸۹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس ولش کن خدا شانس داده ناشکری نکن خواهر😅

خ خخخ مامانمم همینو میگه

دوستای گلم میشه هر کی امضامو خوند ی صلوات بفرسته ک خدا کمکمون کنه و گره از مشکلمون وا بشه♥️خبرم کنین منم برای شما میفرستم دعای نی نی سایتیا بدجور میگیره🥲
2731

عزیزم‌مسعله مهمیه و جدی بگیر و اینکنه همه از قرص و خیانت و اعتیاد  این چیزایی که بقیه میگن نیست حتما باهم برین دکتر ببینین مشکل چیه و هم اول باهاش حرف بزن ببین چرا اینطوری شده چون کم کم بدون وجود رابطه سرد میشین دیگه محبت به هم ندارین و میشه یک زندگی سرد 

اعتیاد نداره؟

ن بابا 

دوستای گلم میشه هر کی امضامو خوند ی صلوات بفرسته ک خدا کمکمون کنه و گره از مشکلمون وا بشه♥️خبرم کنین منم برای شما میفرستم دعای نی نی سایتیا بدجور میگیره🥲
اتفاقا مسعله مهمیه برای یک خانوم شوهرشون سنش زیاد نیست که بگی بیخیال دیگه پیر شدن 

منم میگم مهمه ولی این اقاخصلتهای خوب زیادی داره نمیشه که اونارونادیده گرفت...میتونه مشکلشم پیگیری کنه...

اره صددرصد از قرصهاست..ببین بگو‌کنترل شده مصرف کنه یابره پیش دکتر..هر چند عوارض این قرصا کاهش میل جن ...

ب خانوادش گفتم داره معتاد میشه باور نکردن بنده خدا حالا جنسی رو نگفتم خخ

عزیزم‌مسعله مهمیه و جدی بگیر و اینکنه همه از قرص این چیزایی که بقیه میگن نیست حتما باهم برین دکتر بب ...

خودمم همین فکرو میکنم ممنونم از راهنماییت عزیزم

فقط ب خاطر همین مصرف میشه و اینکه ... چه علائمی داره کسی مصرف کنه

بله اکثرا مواد مخدر صنعتی مثل شیشه با متادون و ترامادول ترک میشه ولی غافل از اینکه این قرصها خودشون اعتیاد اورن و بدن رو نابود میکنه..ایجاد لک روی پوست...ورم پا..خستگی زیاد ...مشکلات کلیوی و ریه ..تعریق بیش از حد و احساس عدم امنیت از سمت خانواده که ببخشید منجر میشه به بی خیالی یا همون بی غیرتی که ما میگیم...اگع یه روز قرصو نخوره به حالت مرگ میفته و مجبوره مصرف کنه...

پنجمین کاربری از سال ۸۹
منم میگم مهمه ولی این اقاخصلتهای خوب زیادی داره نمیشه که اونارونادیده گرفت...میتونه مشکلشم پیگیری کن ...

اها نمیگه ادم بدیه فقط این مشکلو داره که شاید اونم دلیلی داره باید پیگیری کنه

خیانت؟

همش پی منه روزای تعطیل