2733
2734
عنوان

شوهر اینجوری

| مشاهده متن کامل بحث + 2411 بازدید | 99 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جذابیت ظاهری نداری براش اون لطف میکنه بهت داره به زندگی باهات ادامه میده  چقدر مردا مظلومن

کشور ب دست شما اداره. میشد همه حال شهروندای کره شمالیو داشتیم .

خدا ... رو شناخت ک بهش شاخ نداد🥲🤚🏻

من و این حال خرابم ، تو و این خنده ی بیخود😏
2731
سالمه منظورمو میفهمی ؟

اره ی دختر دارم

دوستای گلم میشه هر کی امضامو خوند ی صلوات بفرسته ک خدا کمکمون کنه و گره از مشکلمون وا بشه♥️خبرم کنین منم برای شما میفرستم دعای نی نی سایتیا بدجور میگیره🥲
جذابیت ظاهری نداری براش اون لطف میکنه بهت داره به زندگی باهات ادامه میده  چقدر مردا مظلومن

یکی ازون مظلومام تویی لابد🤣🤣🤣🤣🤣که خودتونو عین قاشق نشسته میندازین وسط

اهل خیانت نیست؟ازاین نظرمطمنی؟

انه همیشه پیش منه....حقوقش دست منه ....خیلی بخودم و دخترم می رسه چیزی ندیدم ازش

دوستای گلم میشه هر کی امضامو خوند ی صلوات بفرسته ک خدا کمکمون کنه و گره از مشکلمون وا بشه♥️خبرم کنین منم برای شما میفرستم دعای نی نی سایتیا بدجور میگیره🥲

شما نظر نده فعلا تو سایت خانوما از جاریاشون بخون . خودمم تازه یه تاپیک زدم درباره جاریم و همسرم اونم بخون ...

😂😂🤚🏻

من و این حال خرابم ، تو و این خنده ی بیخود😏
عزیزم اگر ترامادول مصرف کنه چی رابطه کمتر میشه؟البته روزی نصفی

فرقی نداره من دوسال تحقیق کردم روی متادون و ترامادول...کم کم بیضه هاش با مصرف این مواد کوچک میشه و نیروی جنسیش صفر میشه و اندام جنسیش بعد چند سال شبیه پسر بچه ها میشه..همسر دوستم مبتلاست  نه تنها نمیزاره خانمش دست بزنه بلکه خودشم هیچ‌تماسی حتی یه بغل نمیکنه

پنجمین کاربری از سال ۸۹

نکشیمون کارشناس

چقدر مظلومین واقعا

این خانومم باید بره خیانت کنه چون تامین نمیشه از سمت شوهرش

کاری ک خیل کثیری از جمعیت همجنسای شما دارن انجام میدن

لطف؟

نه مرسی نخواستیم لطف کنین 

دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست...🌱
از اول رابطتون اینجوری بود یا تازگی این جور شده  چند سالشه

۳۲ سالشه اوایل بهتر بود بعد تولد دخترم کمتر شد ولی خب ب گفتن من نمیکشید ولی الان دوساله من همش گله میکنم مجبور میشه میاد الان من ولش کردم ۲۰ روز شده:/