2737
2734
خیلی ساده و واضح به خدا بگین دردتون رو.انگار که به همسایه یا دوستتون میگین. من ۳۴ سالمه تا حالا یبار ...

میشه واسه من دعا کنی این ماه پریود نشم باردار باشم🥺میگن دعا با زبون کسی دیگه بهتره 

انشالله خدا هرچی میخوای بهت بده

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕

عزیزم ما یه ماه بود ماشیو به درو همسایه و کلی بنگاه و شیپور و دیوار سپرده بودیم چون چک داشتیم حتی مدل پایین تر ماشین مارو تو دیوار بیشتر از ۴۰-۳۰ ملیون قیمت پیشنهادی ما زده بودن و باز کسی از ما نمیخرید،کاملا هم سالم بود

کلا ۶۰ تومن زیر قیمت بعد یک ماه دادیم رفت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همیشه میدیدم دعاهای مامانم زود مستجاب میشه.دلیلش رو نمیفهمیدم. یبار دقت کردم دیدم جوری از خدا میخ ...

دقیقا هم همینطوره امام صادق میگن جوری دعا کنید که انگار پشت در افتاده مطمئن باشید که خدا برآورده میکنه

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕
میشه واسه من دعا کنی این ماه پریود نشم باردار باشم🥺میگن دعا با زبون کسی دیگه بهتره  انشالله خ ...

حتما عزیزم.محتاجم به دعای همه.

دلتنگ دورانی هستم که به یاد نمی آورم کجا بود؟ کی بود؟ چطور بود؟
2731
دقیقا هم همینطوره امام صادق میگن جوری دعا کنید که انگار پشت در افتاده مطمئن باشید که خدا برآورده میک ...

اصلا واسه خدا محتوای دعا مهم نیس که.چون براش کاری نداره محقق کردنش.اون فقط ما رو توی اون شرایط قرار میده که ما بفهمیم فقط اونه.والسلام

دلتنگ دورانی هستم که به یاد نمی آورم کجا بود؟ کی بود؟ چطور بود؟
اصلا واسه خدا محتوای دعا مهم نیس که.چون براش کاری نداره محقق کردنش.اون فقط ما رو توی اون شرایط قرار ...

دقیقا ...انشالله حاجت روایی همه