2733
2734

من تا وقتی بابام بود خانواده داییم احتراممون و نگه میداشتن بعدش که فوت کرد .. داییم سر مامانم داد میزنه 

زنداییم تیک کنایه میندازه 

به مامانم میگ زهرا چندتا خواستگار داره؟

مامانم میگ ..... برمیگرده میگ اونارو که پارسال میگفتی

میرم خونه ابجیم میگ بابات یخچال و گاز و دست دوم خریده برای ابجیت 

جهاز چی خریدین 

بهشون میگم مامانمو نبرید کمیته امداد 

تاحالا که نونمون و کسی نداده گذشته 

برگشته به داییم میگ بهت بی احترامی کرد ما نون اضافی نداریم به کسی بذیم 

من مگ گفتم نون بدن گفتم نبریدش کمیته امداد

😔😔😔😔😔💔

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕

خیلی سخته خدا بهت صبر بده

انگیزه باشه ناممکنی نیست 🌱🕊                                     شاعر میگه چه فایده داره صورته زیبا وقتی باشه ذاتش مشنگ                                                                          یه دختر موفرفری  بلندپرواز وکمال‌گرام  که تهشو قشنگ میکنم �⏱️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عزیزم تا وقتیکه مادرتون سفت و محکم جلو اینا واینستن همش همینه به مادرتون کمک کنین جواب شونو بدن یجوری محکم جواب بدن که حداقل ساکت بشن بعدم دیگه باهاشون ارتباط نداشته باشین اصلا اینچیزا به اونا ربطی نداره 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
ارع

خوشبخت بشی گلم ‌. شرایط فعلیت و چیزایی ک گفتی سخته حرفی ندارم 💔 خدا رحمت کنه پدرتو . خدا بهتون کمک کنه . خدا از آدم های بیشخصیت و سوهان روح دورتون نگه داره 

گارنت اسم یه سنگه که به دونه های انار هم میشناسن🙂 کاربری دوم و جدیدم ....
عزیزم تا وقتیکه مادرتون سفت و محکم جلو اینا واینستن همش همینه به مادرتون کمک کنین جواب شونو بدن یجور ...

مامانم جونش در میره برا اونا داییم مستاجره میگ شما بیایید بالا بشینید ما بریم پایین بشینیم😐😐

بله دقیقا حرف دل منو زدی.چند ساله که بابامو از دست دادم.تا وقتی بود هیچ کس به خودش اجازه بی احترامی به من و مامانم نمیداد اما الان....😔😔😔

قلبم درد میگیره وقتی حرمت مامانمو نگه نمیدارن

مامانم جونش در میره برا اونا داییم مستاجره میگ شما بیایید بالا بشینید ما بریم پایین بشینیم😐😐

خب همین دیگه مشکلتون اینه 😔😔😔

منم پدرم وقتی کوچیک بود باباش فوت کرد دایی هاش و خاله هاش همه شون اینطوری کردن باهاش حتی میگفت خاله هاش میومدن خونشون برا مراسم 3 و 7 و 40 و اینا میومدن از وسایلای خونشونم چیزی برمی‌داشتن 

خیلی بی‌شعور بودن بعد چندسال دیگه اتفاقای دیگه هم افتاد کلا قطع رابطه کردن