2737
2739

ایت آیه رو امتحان کن تجربه شده اس

برای فروش اجناس و متاع هفت مرتبه این آیه را بر پیاله ای از آب خوانده سپس آن را بر اجناس خویش بپاشد.

( اگر آب برای آن ها ضرر نداشته باشد ) به زودی به فروش خواهد رفت . بسیار مجرب است .

وَمَنْ أَوْفَى بِعَهْدِهِ مِنَ اللّهِ فَاسْتَبْشِرُواْ بِبَيْعِكُمُ الَّذِي بَايَعْتُم بِهِ وَذَلِكَ هُوَ الْفَوْزُ الْعَظِيمُ

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بسپر به خدا❤

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!
2728
2738

خیلی ساده و واضح به خدا بگین دردتون رو.انگار که به همسایه یا دوستتون میگین. من ۳۴ سالمه تا حالا یبار هم نشده دعام مستجاب نشه. مهم اینه از ته دل باور ندارین که بشه

دلتنگ دورانی هستم که به یاد نمی آورم کجا بود؟ کی بود؟ چطور بود؟
قبول دارم

من همیشه میدیدم دعاهای مامانم زود مستجاب میشه.دلیلش رو نمیفهمیدم. یبار دقت کردم دیدم جوری از خدا میخواد انگار که خدا اونو بهش داده. حدا یه همچین دعایی رو از ما میخواد. دست اون که کاری نداره.فقط میخواد جایگاهش رو درک کنیم عاشقانه

من همیشه میدیدم دعاهای مامانم زود مستجاب میشه.دلیلش رو نمیفهمیدم. یبار دقت کردم دیدم جوری از خدا میخ ...

بعدم هیچ وقت نگین خدایا ماشینمون زود فروش بره که بدهیمونو بدیم. انگار که دارین برای حل مشکلتون به خدا روش پیشنهاد میدین. شما از خدا بخواین به زودی مشکلتون رو حل کنه. اون عمدا مشکل رو براتون بوجود آورده که یه پیامی بهتون برسونه. اینکه بدونین فقط اونه که حلال مشکلاته نه شما. این وظیفه شما نیس که فک کنین از چه طریقی حل کنین. شما وظیفه تونه فقط بخواین همین