2737
2734
عنوان

من از ازدواج میترسم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1901 بازدید | 50 پست

خب درسته وقت زیادی برای آشنایی لازمه از الان شروع کن ملت کلاس میزارن که ازدواج سنتی دیگه مول قبل نیست چند ماه میرن بیرون و حرف میزنن البته نمیدونم واقعیت داره یا نه ولی تو میتونی این کارو بکنی

حجاب فقط یه تیکه پارچه ست اما به من حس حریم شخصی داشتن میده🌱من عاشق شالامم وقتی میخوام برم بیرون همیشه چند دیقه بهشون نگاه میکنم از بس دوستشون دارم نمیدونم کدومو بردارم 🐝 اون سورمه ایه که بابونه داره ،، یا صورتیه که خامه دوزی شده ،، یا هدشال مشکی عزیزممم ،، یا اون شال کشی کرمی که خیلی به رنگ پوستم میاد ،، عاشق چینای زیاد روی مانتو عروسکیمم با رنگ پاستلیش 🍼،، یا اون پیراهن اسپرت که رنگ صورتی یکم زنونش کرده 🎀،، عاشق بلوز دامن هم هستم ولی هنوز جا نیفتاده☹️ ولی خب عیبی نداره بجاش میشه تا دلت بخواد هرچیزی دم دستته با سارافون مشکی ست کنی 🤓،، دلم میخواد همه رنگ های نود لاک و شال رو داشته باشم و با همدیگه ستشون کنم🤪 دلم میخواد همه مدل های حجاب رو داشته باشم ترکی عربی اندونزیایی ایرانی 🤪 وقتی از اینا حرف میزنم انگار تو دلم 🍯🍰🍫🍦 آب میشه✌🏻🥰👋🏻 حجاب شیرین ترین  و پینترستی ترین لباسیه که من دیدم💘🍬 پی نوشت: پیشاپیش عیدتون مبارک🥳🎂 مراقب کرونای جدید باشیم🧴🦠 من از سه تا دارو نتیجه خیلی خوبی گرفتم و تا بتونم معرفیشون میکنم قطره پرسیکا برای پوسیدگی و درد دندون روغن بنفشه بر پایه زیتون از سایت mte24 برای سفیدی مو که البته بیماری نیست ولی مثل معجزه بود سیاه شدنش ویتاگنوس برای درد پریود که تو همین سایت گفتن برای نازایی هم استفاده کردن ،، بعضیا دکتر نیستن تاجر درد و بیماری ان مراقب سلامتیتون باشین 🔫☹️ مامانا خیلی خیلی مراقب بلوغ زودرس بچه ها باشید🤧 دخترا حقوقتون رو قبل از ازدواج بگیرید⚖️ از دستفروش ها و کسب و کار های کوچیک حمایت کنیم✅خشکاله  درست کنیم✅  با هم قشنگ حرف بزنیم گفتار نیک مانند درختی پاک و پر برکت است( قرآن ۱۴:۲۴) چند تا تریک اقتصادی😅 نون تست رو از نون فانتزی ها بگیرید (نه بسته بندی مارک دار) شیر محلی از لبنیاتی بگیرید و خودتون ماست و پنیر درست کنید ، یسری چیزی مثل حبوبات و چای و ماکارونی و شوینده ها رو سالیانه یا فصلی بخرید ، لباس ( و حتی المقدور هیچ چیزی) آنلاین نخرید سعی کنید خریدهایی که هر ماه دارید رو از قبل بنویسید تا حواستون باشه بیشتر از اون مقدار خرج نکنید ❤️❤️❤️ اگه درباره مزونیدلینگ سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم راهنمایی کنم
مامانم میگه نمیزارم اگه بزاره بره چی

من یکی از اقوام نزدیکم یه خواستگار داشت که هم دانشگاهیش بود. باهم هم خوب پیش رفتن اما واسه احتیاط اول صیغه محرمیت خوندن بعد هم عقد و عروسی. ۲۳ سالش هم بود. ازدواجشون هم خیلی موفقه. و عشقشون به کاملا مشخصه. هر دوتاشون هم مذهبی و سر به زیر. من اصلا فکر نمی‌کردم این دختر اینقدر زود ازدواج کنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا به نظر من ازدواج این سن خیلی خوب هم هست. تو هم که میگی هر چی مد نظرت هست رو داره. پس ولش نکن. آدم خوب این روزا سخت پیدا میشه. سعی کن تحقیق کنی دربارش و باهاش آشنا بشی. و به قول دوستان اصلا کسی رو در جریان نزارید

این نتیجه رو نگرفتم ولی مامانم میگه وقتی نامحرمه چجوری میخوای بشناسی و بری بیرون تا محرم نشی  ...

دونفر وقتی زیر نظر خانواده اشنا بخوان بشن هیچ ایرادی نداره

پنهونی نیس که

مامانت اشتباه میکنه تو اصلا زیر بار نرو بگو من میخوام این اقارو بشناسم ازدواج که خاله بازی نیس برو یه چرخ تو نی نی سایت بزن ببین چقد اونا که متاهل هسن مشکلات مختلف با شخصیت و رفتار طرف مقابل دارن و زندگی براشون جهنمه

زمانی رو که تو نزاری برا شناخت طرف مقابل باید بعد از ازدواج دوبرابرشو بزاری پله ها دادگاه رو برا طلاق بالا و پایین بری

ما هم خانواده سنتی و مذهبی هستیم ولی اصلا این صحبتا نیس که نه نامحرمید نباید رفت و امد کنید به شناخت برسید این حرفا دیگه افراطه !!! 

بایدکه  دو دفعه با طرف بری بیرون دو دفعه عصبانیتشو ببینی که تو عصبانیت چه رفتاری داره دو دفعه برخورد و رفتارش  و رفت و امدش با دیگرانو ببینی دو دفعه باهم برید مشاوره 

ادما روزای اول چون رودروایسی دارن خود واقعیشونو نشون نمیدن یه مدت مثلا ۶ ماه که باش بری بیرون کم کم روش وا بشه تازه اخلاقا بدش میاد بالا . تازه بازم خیلیا میگن بعد چندماه رفت و امد و تحقیقم طرف بعد ازدواج تغییر کرده ۱۸۰ درجه  اونوخ تو چجور میخوای ندیده نشناخته زن طرف شی؟! به هیچ عنوان زیر بار ازدواج این شکلی نرو ریسکش خیلی بالاس

2728

خب حست ممکنه درست باشه

وقت که آره زیاده ولی ممکنه کیس خوب تر گیر بیاد ولی نه اونجور که تو میخوای

طرف اومد وضع مالی خوب،شغل خوب،مغازه داشت و خونه خیلی خیلی بزرگ انگار خونشون یه باغ کوچولو بود وسط شهر، خیلیم پیگیر بود ۶ماه بحث کردم تا ولم کنه، ولی حالم ازش بهم میخورد نگاش میکردم اصن ازش خوشم نمیومد🤢🤢🤢

با اطلاع دوتا خانواده مدت چند ماه با هم رفت و امد کنید  به کس دیگه ای خبر ندین  مثلا توی ...

ببخشید منم چون برام خواستگار میاد یه سری چیزا رو بلد نیستم و اطلاعی ندارم ازش الان که شما میگید تو بازار با طرف بریم تو شهر های کوچیک این قضیه عواقب بدی داره داستان قطعی نشه فامیل دهنمون رو سرویس میکنن و خودمم مذهبیم برای این راهکاری دارید؟