2737
2739

تروخدا بیاین بزنین تو سرم بشینم درس بخونم ابان امتحانمه امسال بایدددددددد هرطور شده قبول بشم بعد قبولی میتونم بچه هامو خودم بردارم وخونه بگیرم وازاین عوضی خیانتکار جدا بشم ولی کاررهرروزم شده ببینم کجا میره با کی میره کی انلاین میشه چرا جواب نمیده هرروزم دعوا درست میشه بگین من خاک بر سر چیکار کنم یکم نصیحتم کنین یکم بزنین فرق سرم  بگین چیکار کنم تروخدا 😭😔🥺ازمونم ابان هس ازمون وکالت نگین الان جدا شو ک نمیتونم ن پس اندازی ن حمایتی ن پولی تازه امسال قبول شم راه نفسم باز میشه شما جای من بودین چیکلر میکردین فک کنین خواهرتونم 

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊

وسواس پیدا کردی 

اول با روانشناس صحبت کن نیاز باشه ارجاع میده روانپزشک

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وسواس پیدا کردی  اول با روانشناس صحبت کن نیاز باشه ارجاع میده روانپزشک

ن وسواس نیس واقعا داره خیانت میکنه تاپیکای قبلمو ببین میفهمی حتی شماره مخفی شوهرمم دارم

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
2731
ن وسواس نیس واقعا داره خیانت میکنه تاپیکای قبلمو ببین میفهمی حتی شماره مخفی شوهرمم دارم

خوب وقتی مطمئن هستی دیگه رهاش کن 

فقط خیلی مراقب باش مربضی نگیری ازش.

تمرکزت رو بزار روی ازمونت 

اینو هر روز تکرار کن من الان حواسم جای دیگه است یه عده تمرکزشون فقط رو خوندن و قبولی 

هر روز برنامه ریزی کن 

قرص اهن ویتامین دی و سی رو چک کن 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

سلام عزیزم شرایطمون شبیه هم هست درخواست میدم راهنماییت کنم برای برنامه ریزی منابع انگیزه انشاالله قبول میشی