2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چجوری بخونم؟میشه بگین لطفا🥲🥲

چله بگیر.چهل شب،هر شب سر یه ساعت خاصی بشین بخونش.قسمتای صدتاییش هم نمیخاد صدتا بخونی.یه بارکافیه.نکته طلایی اینجاست ک‌ هرشب سراون ساعت خاص هرجا بودی؛خیابون،مهمونی،خونه،سرکار،عروسی؛_هرجا_اون ساعت خاص بشین بخونش.من بهت قول میدم حاجت میگیری.هرشبی ک خوندی یه جا یادداشت کن.مثلا شب اول،شب دوم،تا چهل شب تموم بشه.من شب هفتم حاجت گرفتم

ما سرانجام شبی،مست و مدهوش و کمی ژولیده،با بدن های به خون غلطیده ،بر مزار نجس و نحس شما میرقصیم...!
چله بگیر.چهل شب،هر شب سر یه ساعت خاصی بشین بخونش.قسمتای صدتاییش هم نمیخاد صدتا بخونی.یه بارکافیه.نکت ...

جدییی🥲🥲حاجتم یکم سخته

پریودم مشکلی ندااره؟و اینکه سجده رو‌حتما باید برم؟

جدییی🥲🥲حاجتم یکم سخته پریودم مشکلی ندااره؟و اینکه سجده رو‌حتما باید برم؟

توی هرحالتی.جنب یا حیض.سجده هم نتونستی عب نداره.ناخن شصت دست چپت رو بذار روی پیشونیت.میشه جایگزین مهر.اگه میتونستی هرشب موقع خوندش،تنها باشی و یکی دوتا شمع هم روشن کنی ک‌دیگه عاااالی بود

ما سرانجام شبی،مست و مدهوش و کمی ژولیده،با بدن های به خون غلطیده ،بر مزار نجس و نحس شما میرقصیم...!
جدییی🥲🥲حاجتم یکم سخته پریودم مشکلی ندااره؟و اینکه سجده رو‌حتما باید برم؟

الانم‌ برای یه حاجت دیگه و خیلی بزرگم،چله ی جوشن کبیر برداشتم.هرشب جوشن کبیر میخونم.امشب شب سی و ششمه

2706