2737
2739
عنوان

پرستاری یا رادیو ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 147 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب عزیزم حقیقته!پرستار هیچوقت مستقل نیس

پرستار قرار نیست تو بیمارستان کار کنه

میتونه خانه سالمندان بزته کلینیک زخم بزنه هوم کر بزنه

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
رادیو رو بخاطر اشعه ش میترسم یکم  میگن اشعه نمیخوره و حفاظت میشه ولی خب دلم میخواد مطمئن شم&nb ...

عزیزم رادیولوژی خطر اشعه زیاد هست بخصوص که خانم هستی

همکار داشتم سرطان پستان گرفت و فوت کرد 😔

شنوایی سنجی بزن اگه میاری

من پرستاری میخونم ولی سخته باید طاقتت بالا باشه طاقت داری بیا

نمیدونم واقعا باید چیکار کنم 

من خیلی ادم حساسیم مدام فوبیای بیماری و اینچیزا رو دارم 

موندم کدومو بزنم 

روزی این هم تمام می شود و ما برای زندگی به شیوه ای که هرگز فکرش را هم نمیکردیم شدنی باشد ،خدارا شکر خواهیم کرد :)))
2740
نمیدونم واقعا باید چیکار کنم  من خیلی ادم حساسیم مدام فوبیای بیماری و اینچیزا رو دارم  م ...

خون میترسی یا نه

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
عزیزم رادیولوژی خطر اشعه زیاد هست بخصوص که خانم هستی همکار داشتم سرطان پستان گرفت و فوت کرد 😔 شنو ...

ای وای🥺💔

پس برم سمت پرستاری

روزی این هم تمام می شود و ما برای زندگی به شیوه ای که هرگز فکرش را هم نمیکردیم شدنی باشد ،خدارا شکر خواهیم کرد :)))
میشه!خب هر رشته سختیای خودشو داره گلی

عزیزم اون که مطب میزنه پزشک متخصص رادیولوژی هست 

یعنی پزشک عمومی خونده و بعد تخصص رادیولوژی گرفته و کاردان رادیولوژی براش رادیوگرافی میگیره 

حس میکنم پرستاری برم بهتره 

تحمل شیفت سنگین خیلی بهتر از اینه که یه عمر استرس اینو داشته باشم که از اشعه سرطان بگیرم 

2706