2737
2739
فعلا خوردن بخنسی از ی طرف پور عباس برکنار شده همه چی معلق در هوا از طرف دیگه مث ک نتونستن درصد و ترا ...

بله درسته کنکور خودش به اندازه کافب استرس زاست اینام با بی مسئولیتیشون استرس بیشتر می کنند.انشاءالله که همه کنکوری ها نتیجه یک سال زحمتشون ببینند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیگه شورشو دراوردن. انگار نمیفهمن اصلا  دوست دارم فحش بدم ولی کاربریمو هم دوست دارم :/

منممممممممممممممممم

خودمون به اندازه کافی استرس داریم خانواده به اندازه کافی تحت فشار میزاره اینام از یه طرف تازه بعضیا هم میان میگن آره اومده جوابا 😐😐😐😐😐😐

بله درسته کنکور خودش به اندازه کافب استرس زاست اینام با بی مسئولیتیشون استرس بیشتر می کنند.انشاءالله ...

ممنونم

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓
2731
منممممممممممممممممم خودمون به اندازه کافی استرس داریم خانواده به اندازه کافی تحت فشار میزاره اینام ...

اونا دیگه خیلی سمن 

یکیشون میگفت اره نتیجمو دیدم 😂😂😂

بابا حالا بعد کنکورم میفهمیم نصفشون قبول نشدن انقدر عجله دارن

خودمم کتکوریم اصلا نمیدونم کدوم سایت باید چک کنم هروقت بیاد همه میفهمن دیگ گندش دراوردن

جز اسی کسی ریپ نزنه روم

این کاربری دست سه تا رفیق بدبخت کنکوریه 
2740
بابا حالا بعد کنکورم میفهمیم نصفشون قبول نشدن انقدر عجله دارن خودمم کتکوریم اصلا نمیدونم کدوم سایت ...

اره والا 

بعد باید هی بیان تاپیک چسناله بزنن باز دهنمونو سرویس کنن

سایت سنجش باید چک کنید 

سلام عزیزم تو یه تاپیک که قفل بود نوشته بودی عربیو با فلاح خوندین و خوب زدین من کامالشو تو تل پیدا کردم دارم فیلمهای موسوم به ری استارتشو که از پایه هست میبینم شما کدوم فیلماشو دیدین ؟کلاسش رفتین منظورم هزینه دادبن یا با همین فیلمهای رایگانش خوندین؟