2737
2739
عنوان

کنکور با وجود بچه ۴ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 139 بازدید | 22 پست
راستش همسرم بی ازاره ، زیاد انتظار کمک مالی ندارم ازش با اینک گفته حمایت میکنم زیاد نمیتونم مطمئن با ...

من هیچ وقت انتظار کمک مالی نداشتم... ولی اون حمایتشو دریغ کرد... به زور قبول کرد کنکور بدم اه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب خداروشکر باز .منم دبیرم گاهی بسرم میزنه منم بشینم برا پزشکی بخونم میگم درحق پسرم و همسرم کوتاهی م ...

من همینجوریش با همسرم نمی‌سازم بخاطر تفاوت‌های زیادی که داریم وگرنه آدم بدی نیست و راستش همواره به فکر جدایی بودم از اول ازدواجم تا به الان ، الان دیگ تصمیم گرفتم بشینم برای خودم بخونم و برسم به هدفم ، کوتاهیی در حق همسر رو نیمدکنم اما قطعا بچم کمبودهایی خواهد کشید که خب اونم قطعا در آینده بهم افتخار خواهد کرد . که تلاش کردم و ب چیزی که میخواستم رسیدم . اینجوری سطح زندگی دخترم میره بالاتر ، شغل همسرم کشاورزی هست و متاسفانه اصلا ب سبک زندگی ک من میخوام نمیخوره ! پس بجای خراب کردن زندگی تصمیمم گرفتم بهتر بسازمش ، حالا ک حمایتگر دارم قطعا میتونم 

خب خداروشکر باز .منم دبیرم گاهی بسرم میزنه منم بشینم برا پزشکی بخونم میگم درحق پسرم و همسرم کوتاهی م ...

چند سالتونه ؟ بنظرم اگ شرایطش رو دارید بخونید ، الان عمومی ها هم حذف شدن نمیتونم بگم راحت‌تر شده اما خب حجم درسایی که باید بخونی کمتر شده

2738