2737
2734
عنوان

کنکور با وجود بچه ۴ ساله

139 بازدید | 22 پست

سال ۹۲ کنکور دادم و فرهنگیان قبول شدم اما تا دوسال افسردگی داشتم که به هدفم ینی پزشکی نرسیدم ، سال ۹۷ ازدواج کردم ب امید اینک همسرم حمایتگر باشه برای کنکور دوباره و قبولی در پزشکی ، زد و باردار شدم دویاره افسردگی گرفتم ، سال ۹۸ دخترم بدنیا اومد و الان ۴ سالشه ، الان دوباره به فکر کنکورم همسرم و خواهرم گفتن حمایتم میکنن از لحاظ مالی کمک میکنن، برای دخترم قراره پرستار بگیرم و شروع کنم .... نیاز به انرژی های مثبتتوت دارم و ممنون میشم اگه تجربه ی مشابهی از خودتون یا اشناهاتون دارید بهم بگید ! من میخوام پزشک بشم 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دوستم با ی بچه دو ماهه کنکور داد پزشکی قبول شد بخاطر شوهرش چون جراح قلب بود اونم میخواست پزشک بشه 

در نهایت تعداد سال های زندگی مهم نیست بلکه میزان زندگی در آن سال ها مهم است. (کسی هستم که تمام زندگیم علم شیمی هست و باهاش عشق می کنم)

بله بله فامیل خودم 

تازه شرایطش هزاران برابر بدتر بود 

اون افسردگی نداشت بیچاره 

یه سری اختلالات روحی روانی شدید تر داشت که علتش بزرگ شدن در جایی بود که سه تا قتل رو با چشم خودش دیده 

ازدواج اینام که افتضاح 

شما خدا رو شکر کن 

سه سال پیش پزشکی اصفهان اورد 

2740
خوشبحالت ک همسرت حامیته... 

راستش همسرم بی ازاره ، زیاد انتظار کمک مالی ندارم ازش با اینک گفته حمایت میکنم زیاد نمیتونم مطمئن باشم ، اما اینکه بذاره راحت درس بخونم اوکیه 

راستش همسرم بی ازاره ، زیاد انتظار کمک مالی ندارم ازش با اینک گفته حمایت میکنم زیاد نمیتونم مطمئن با ...

خب همین که بتونه پول پرستار بچه رو نامین کته خودش کلیه دیگه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
خب همین که بتونه پول پرستار بچه رو نامین کته خودش کلیه دیگه

پول پرستار بچه رو خواهرم قرار شد بدا، پول کلاسها رو سعی میکنم خودم بدم ،اگر تونست کمک کنه که خیلی خوبه ،اگرم نه بازم شده قرض میگیرم اما میخونم .زیاد بهش امید ندارم چون خیلی قول ها میده اما عمل نمیکنه متاسفانه

2706