2733
2734
عنوان

تو خانوادتون و اطرافینتون مثل یانگوم

| مشاهده متن کامل بحث + 251 بازدید | 29 پست
مثل یانگوم نه ولی مثل بانو چویی تا دلت بخواد داشتیم. بد ذات و حسود. همینا نذاشتن یانگوم داشته باشیم

اون که ی عالمه هست متاسفانه

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره البته شاید ۱۵ سالت باشه ولی دهه ۷۰ همه دیدن

۱۵😐

مگه به سنه؟

بعدم پروفم زدم چن سالمه

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
اره البته شاید ۱۵ سالت باشه ولی دهه ۷۰ همه دیدن

الانم میبینیم 

تکرارشم میبینم🤭🤧

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
2731

فکر میکنم خودم باشم 

البته جوان و نوجوان موفق خیلی داریم اما یا تو شرکت و کارخونه پدرشون مدیریت میکنن یا کلا با ثروت پدری پیش رفتن و موفق شدن 

ولی من با درسم خودمو بالا کشیدم علی رغم اینکه پدر منم تاجر و ثروت مند هستند ولی من رو پای خودم ایستادم و درس خوندم 

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
بگم یانگوم ندیدم تعجب داره؟

نه تعجب نداره چون خیلی ها علاقه ب سریال های کره ای اونم تاریخیشون ندارن

۱۵😐 مگه به سنه؟ بعدم پروفم زدم چن سالمه

اره عزیزم چون یانگوم اولین بار ۱۵ سال پیش داد برای همین اکثرا دهه ۷۰ دیدن

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون
2740
اره خداوکیلی خیلی ادم‌خوب و شریفی ام هست 

خداروشکر 

🌹

قسمت ماها هم بشه این جوری

فکر میکنم خودم باشم  البته جوان و نوجوان موفق خیلی داریم اما یا تو شرکت و کارخونه پدرشون مدیری ...

افرین

اره عزیزم چون یانگوم اولین بار ۱۵ سال پیش داد برای همین اکثرا دهه ۷۰ دیدن

یادمه وقتی میداد

کلا ارتباط خوبی با فیلمای کره ای تو این سبک نمیگیرم تاحالا نه یانگوم دیدم نه جومونگ

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
پر تلاش داریم ولی متاسفانه موفق نیستن

اره ما خیلی تلاش کردیم ولی خب جایی نرسیدیم

2706