2737
2734
عنوان

چالش سخت ما ک در نگاه دیگران کاملا بی اهمیته

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 27 پست
اخ عزیزدلم  منم از همین میترسم.... حالا من خیلی کلی گفتم... ترسیدم مسخره بشم یا از حوصله دیگرا ...

منم گریه میکردم 

وقتی بابام برگشته بود خیابون ب اون دوری رو گشته بود!!

وقتی رفتن شبیه گرفتن...

ولی خب بازم اوکی نشد 

هنو یادمه

بمیرم براش پیدا کنید واسش

امشب شوهرم رف همون عروسک فروشی ک 4 سال پیش ازش خریده بود گف از اونجایی ک خریدیم یدونه تو ویترینش بود فردا تماس میگیرم ببینم هس یا نه 

شوهرم گفته حتما پیگیر باش و پولش اصلا مهم نیست چون واقعا فقط ما میدونیم این عروسک براش چ حکمی داره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم از مشاور کمک بگیر میدونی چرا اینو میگم چون مشابه این اتفاق تو بچگی برام افتاد هنوز یادم میفته ...

چرا مهمه چون توی 4 سال گذشته براش عادی نشده این عروسک

2731
تو اینترنت اینقدر سرچ کن میاد...  منم این کار را کردم. هست.  کلی باید بگردی

تا الان بیدار بودم با اینکه دو هفته ی دیگه زایمانم هس ولی ذهنم مشغول این مورده

امشب شوهرم رف همون عروسک فروشی ک 4 سال پیش ازش خریده بود گف از اونجایی ک خریدیم یدونه تو ویترینش بود ...

ان شاالله ک گیر میاد

ولی اگه ی درصدم پیدا نشد حتما از مشاور کمک بگیرید چون منم تو بچگیام این اتفاق افتاده و میدونم چقدر سختهههه

لطفا وقتی میخواین سوار ماشین بشین چند تا ضربه ب کاپوت ماشینتون بزنین چون ممکنه یه گربه برای گرم شدنش پناه برده باشه اونجا 💚  ⛴🏙
چرا مهمه چون توی 4 سال گذشته براش عادی نشده این عروسک

الان کخ قطعا مهمه منظورم اینه شاید بعدها اثرات روانی پیچیده ای نداشته باشه که بخوای نگران باش

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
لطفا با روانشناس کودک خبره مطرح کنید. چون بهش وابستگی عاطفی داره، پذیرش مشکل پیش اومده میتونه خیلی آ ...

اره حتما 

حرفاش دلمو کباب میکنه 

بچه ی هوشیاری هس 

میگف مامان بلایی سرش اوردن گفتم شاید گفت اهان ببین گولت زدم ک راستشو بفهمم، شاید یعنی آره 

2740
الان کخ قطعا مهمه منظورم اینه شاید بعدها اثرات روانی پیچیده ای نداشته باشه که بخوای نگران باش

کلا برای الان و بعدا میگم.. برای شما هم میگم اگر وابستگی ب اندازه ی مورد الان ما بوده پذیرشش برای شما هم قطعا سخت بوده 

منم گریه میکردم  وقتی بابام برگشته بود خیابون ب اون دوری رو گشته بود!! وقتی رفتن شبیه گرفتن.. ...

وای منم یه عروسک باربی داشتم خیلی دوسش داشتم خیلی زیاد 

دوشنبه ها زنگ ورزش اجازه داشتیم عروسک ببریم مدرسه بعد من بردمش مدرسه یه لحظه دادمش به دوستم اون گمش کرد هنوزم یادم میفته اعصابم خورد میشه یادمه مامانم به تک تک والدین همکلاسی هام زنگ زد و حتی بعضی از بچه های کلاسای دیگه ولی پیدا نشد اخرش 

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
ای وای... همه خاطره ی تلخ اینچنینی شون یادشون مونده 

نمیخواستم نگرانت کنم عزیزم ولی خب ما همه مون تو زندگی مون از این دست خاطره های دردناک داریم این غیر قابل اجتنابه ولی میدونی مهم اینه من یادمه که اون موقع که عروسکمو گم کردم پدر مادرم من و علاقه ام به عروسکمو جدی گرفتن و دنبالش بودن باهام همدردی کردن این واقعا حس خوبی بهم میده...فک کنم این از همه چیز مهمتره 

نمیخواستم نگرانت کنم عزیزم ولی خب ما همه مون تو زندگی مون از این دست خاطره های دردناک داریم این غیر ...

آره درسته 

ما هم خیلی این چند روز هواشو داشتیم ولی من نمیدونم وقتی حقیقت رو بفهمه چطور هضمش میکنه