2737
2739
عنوان

ناهار امروزتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1592 بازدید | 148 پست
عمه من ناهار نمیخوره که چاق نشه واقعا هم تاثیر داشته ‌واسش مامانت شاید میخاسته لاغر کنه🫢🤦🏽‍♀️🤦🏽 ...

نه بابا حالشو نداره برا شامم انقدر منت میزاره و هی میگه چرا من باید فقط به فکر باشم 

حالا خوبه شاغل نیست🤣خخ

کدو، سیر و فلفل دلمه هم بزن خوشمزه تر میشه

یادم باشه از این به بعد یتیمچه پختم این سه خوشمزرم اضافه کنم  بهمراه سبزی خوردن و نان تازه😋

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برنج شمالی ای که وقتی دم میکنی عطر دود و ذغال میده و یه مکمل بی‌نظیر برای کباب تابه ای و قرمه سبزیه& ...

عه چه جالب نشنیده بودم قیمتش چنده

فقط حیدر امیرالمومنین است 💚برا عاقبت بخیری خودت یه صلوات بفرس 🌸تو تاپیکای ختم وچله تگ م کنین 🌺
چکار کنم خواهر خسته شدم از دستش دلم میخواد بمیره زورم از این میاد که پررو هم هست میکه چرا خودت میگیر ...

الهی عزیزم‌ دورت بگردم میفهممت ،تو از اینکه روزها بد اخلاقی می‌کنه ولی. توقع داره با خوشحالی کنارش بخوابی ناراحتی که درک نمیکنه .

حتما چیزی و اخلاقی در خودش داشته که تو انتخابش کردی و شده همسرت الان سعی کن روی اخلاق خوبش و خوبی‌هاش حتی اگه در گذشته بوده یا فقط برای بچه هات بوده تمرکز کنی 

همه ما خانم ها زمان بارداری رفتارها و اخلاق هایی همسرامون داشتن که روی مخ مون بودن ولی واقعا گاهی اصلا هیچ منظوری ندارن و گاهی هم از کارشون توی دلشون شرمنده و پشیمون هستن اما دست خودشون نیست تو به فکر بچه ات و خودت باش گلم.

2728
2740
عزیز دلم مردها خوب خوبشون هم توی بارداری نمیتونن درکی که خانم میخواد رو داشته باشن و توانایی کامل در ...

درست میگین عزیزم ولی هیچ مردی تو بارداری زنشو کتک نمیزنه بخاطر یه بازار رفتن تو حالت عادی هم کتک زدن رفتار نرمالی نیست چه برسه تو بارداری این نشونه مشکل داشتن طرف هست منم 2بار باردار بودم ولی همسرم تو بارداری رفتارش صدبرابر بهتر از زمانای دیگه بوده جوری که دوست نداشتم بارداریم تموم بشه

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 
چی هس میگید

بله عزیزم ... پیاز و سیر فراوون رو توی روغن خوب سرخ میکنیم با زرچوبه بعد سبزی قلیه رو اضافه میکنیم و تفت میدهیم تا ی کم سرخ شه بعد میگو ها رو اضافه میکنید و ادویه ی مخصوص ماهی پودر پیاز و ادویه های مورد علاقه تون ب مقدار تفت می‌دین و بعدم نوبت گوجه س ک رنده میکنید و اضافه ش میکنید گوجه زیاد میزنم بعد با شعله ی ملایم می‌ذاریم تا آب گوجه کشیده بشه برنج و آبکش میکنید و لا ب لا ی برنج و با مواد پر میکنیم و آخر سر هم کشمش و زرشک سرخ میکنیم با زعفرون دم کشیده ک روی زرشکا میریزیم و موقع سرو میکشیم رو ظرف خیلی خوشمزه ای حتما امتحانش کن 

بله عزیزم ... پیاز و سیر فراوون رو توی روغن خوب سرخ میکنیم با زرچوبه بعد سبزی قلیه رو اضافه میکنیم و ...

دلم خواست  چه خوشمزه به به 

غذای کدوم شهره؟؟؟

اگر دیدی جوابتو ندادم بدون من همین یه سیم کارت بیشتر ندارم یه کاری نکن برم از سیم کارت ذخیره ام (مادر بزرگم) استفاده کنم 🥴🙈😑
امیدوارم درست کنید و لذت ببرید مال جنوبه اگه ادویه مخصوص جنوبی هم داشته باشید محشر میشه طعمش &n ...

معلوم ازش   

اگر دیدی جوابتو ندادم بدون من همین یه سیم کارت بیشتر ندارم یه کاری نکن برم از سیم کارت ذخیره ام (مادر بزرگم) استفاده کنم 🥴🙈😑
درست میگین عزیزم ولی هیچ مردی تو بارداری زنشو کتک نمیزنه بخاطر یه بازار رفتن تو حالت عادی هم کتک زدن ...

کاملا درست میگی حق هزاردرصد با شماست ،بر منکرش لعنت ولی این بنده خدا الان بارداره حساسه شوهرش هم خطا کرده ،ما هم بیایم توی دلش خالی کنیم تا همین قدر هم نتونه تحمل کنه؟ منم نظرم اینه کتک و خیانت دیگه خط قرمزه و غیر قابل بخشش یا حتی شدیداً سخته بخشش و میگم کلا توی مغز همچین مردهایی  ببخشیدو پِ .هِن هست ،اما خب من دلم نمیاد و حق هم ندارم دل این بنده خدا رو با این حالش بشکنم و کاری هم که از دستم بر نمیاد ،قاضی یا وکیلش هم نیستم وگرنه یه گوشمالی حسابی به شوهرهای با این دو ویژگی میدادم. فعلا فقط از دستم همینقدر برمیاد که یه زن باردار رو آروم کنم و دلداریش بدم و حال جنینش و دختر دیگه اش برابی یه  لحظه هم که شده خوب باشه همین شاید اگه تونسته باشم