2752
2734
عنوان

ناهار امروزتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1593 بازدید | 148 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ببخشید منم قراره این چند روز جراحی کنم. توصیه ای چیزی در این مورد مدنظرتون هست که به من بگید؟

نه عزیزم فقط چند روزی باید عذای نرم بخوری بعدش بستنی بخور خونریزیش بند بیاد . چایی غلیظ سرد شده و نمک هم ۲۴ ساعت بعدش بگیر تو دهنت هم برا خونریزیه هم برا ضد عفونی

💖
برنج شمالی ای که وقتی دم میکنی عطر دود و ذغال میده و یه مکمل بی‌نظیر برای کباب تابه ای و قرمه سبزیه& ...

ممنون  عزیزم

و منی که بویایی ندارم پس بیخیالش میشم😂

🌻🌻کاش میشد زندگی رو جدی نگرفت 
چرا وقتی اخلاق شوهراتون اینجوریه پشت هم بچه میارید؟ خودتون چه خیری ازش میبینید که بچتون ببینه

برای بجه ها خوبه درد و بلای من میزنه تو سرش همه زندگیم بچع هام هستن پشیمون نیستم از داشتنشون

2706