2752
2734
عنوان

ناهار امروزتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1593 بازدید | 148 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چرا ولی مامانم غذا درست نمیکنه خودمم امتحان خرداد دارم نمیرسم چیزی بپزم از بچگیم یهو تصمیم گرفت فق ...

ای بابا بده اینطوری 

ولی خیلی برا سلامتی خوبه که ناهار نخوری میدونستی

💖
چرا ولی مامانم غذا درست نمیکنه خودمم امتحان خرداد دارم نمیرسم چیزی بپزم از بچگیم یهو تصمیم گرفت فق ...

عمه من ناهار نمیخوره که چاق نشه واقعا هم تاثیر داشته ‌واسش مامانت شاید میخاسته لاغر کنه🫢🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

برای بجه ها خوبه درد و بلای من میزنه تو سرش همه زندگیم بچع هام هستن پشیمون نیستم از داشتنشون

خدا حفظشون کنه برات خداروشکر باز برای بچه ها خوبه 

انشاءالله سرعقل بیاد عزیزم

“سیگار کشیدن نشونه‌ی بزرگ شدن نیست، گل کشیدن تفریح نیست، بد دهنی بانمک نیست، خریت شجاعت نیست، بی قانونی زرنگی نیست، هرکی فالورش زیاده آدم حسابی نیست، هرزگی افتخار نیست، ولنگاری آزادی نیست، دین ابزار کاسبی نیست، هر مزخرفی تولید محتوا نیست، رویا فروشی کارآفرینی نیست، هر حرف قشنگ و جذابی درست نیست” و به نظرم کوتاه مختصر مفید؛ ۹۹٪ آدما و چیزا سر جای خودشون نیستن...!🦋ماکه پروانه خواهیم شد بگذار دنیا هرچه میخواهد پیله کند🦋(استاد قنادی و عاشق آشپزی) 
اتیش بگیره الهی باردارم همش اذیتم میکنه امروز کتکم زد کثافت فقط بخاطر اینکه گفتم منو ببر بازار دلم م ...

عزیز دلم در اینکه مردها کلا زمان بارداری به جسم خانمشون فقط توجه دارن و فکر میکنن هرچیتوی خونه بشینه کمتر جایی بره راحت تره و کمتر اذیت میشه شکی نیست 

اما کتک خب کارش درست نبوده،تو به بچه هات فکر کن ،حتما اشتباه کرده تو به بزرگیت به خاطر خودت و بچه هات مخصوصا نی نی داخل شکمت فراموشش کن ،عوضش اگه تونستی وقتی که سر کاره دست دخترت بگیر برید پارکی سوپری جای بیرون از خونه دلت باز میشه خوشگل خانم مادر گل

عزیز دلم در اینکه مردها کلا زمان بارداری به جسم خانمشون فقط توجه دارن و فکر میکنن هرچیتوی خونه بشینه ...

چکار کنم خواهر خسته شدم از دستش دلم میخواد بمیره زورم از این میاد که پررو هم هست میکه چرا خودت میگیری چرا نمیزاری کنارت بخوابم 

ای بابا بده اینطوری  ولی خیلی برا سلامتی خوبه که ناهار نخوری میدونستی

خب بله خوبه برا سلامتی ولی من اون روزایی که سنم کمتر بود مثلا ۱۳  ۱۲ 

صبحانه نمیتونسم بخورم صبحا حالت تهوع داشتم تو مدرسه هم ک فقط ی لقمه میبردم بعد میرسیدم خونه میدیدم هیچی نداریم و تا شب باید صبر کنم یعنی تو اون سن کم ۲۴ ساعت یبار غذا میخوردم

الان حد عقل خودم پامیشم یه چیزی درست میکنم

چرا وقتی اخلاق شوهراتون اینجوریه پشت هم بچه میارید؟ خودتون چه خیری ازش میبینید که بچتون ببینه

عزیز دلم مردها خوب خوبشون هم توی بارداری نمیتونن درکی که خانم میخواد رو داشته باشن و توانایی کامل درک کردن خانمشون رو ندارن ،به این باشه کلا جهان سقوط می‌کنه انسانها منقرض میشن.

ولی خیلی هاشون هم همیشه خوب هستن با بچه ها خوب هستن فقط گاهی مغز و اعصابشون پریود میشه اشتباه میکنن و اخلاقشون هر از گاهی بد میشه امادر بقیه موارد همیشه خوب هستن دیگه خانم هم روی همون تکیه می‌کنه که بچه میاره. 

البته خانم ها هم زمان بارداری حساس و دل نازک و زودرنج و عین شیشه میشن و مرد باید بیشتر مواظب حرفها ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌رفتارش  باشه اما متاسفانه بلد نیستن و یاد نگرفتن و درک نمیکنن چه میشه کرد دیگه .حساب این مردها با مردهای بد و بدرد نخور جداست