2737
2734
عنوان

دلم گورجع سبز میخاد هوس کردم گناه دارم😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 59 پست
من الان 9  هفتم و دو روز یکماه دیگع میرم برای جنسیت خیلی میارم بالااااا خیلی یکم از ویار هات ...

از هفت هفته تهوع و استفراغم شروع شد فقط دلم ترشی و شوری میخواست همش دوس داشتم لیمو ترش بو کنم یا بخورم تا ۱۷هفته بساط این بود اشتهام کم شده بود و سه کیلو کم کردم غذا هم نمیتونستم درست کنم حالم بد میشد هفته۱۳تا۱۵اوجش بود دیگه 

از اول ماه پنج ویارم از ترشی ب شیرینی تغیر کرد ولی بااین حال بازم گوجه سبزو میخام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از هفت هفته تهوع و استفراغم شروع شد فقط دلم ترشی و شوری میخواست همش دوس داشتم لیمو ترش بو کنم یا بخو ...

منم دقیقن از هفته های هفت بع بعد بشدت میارم بالا 

روزی چن بار ، صبح ها کلن اسید معدع، ینی پنج دقع پیشم اسید معده اوردم بالا، بعد اصن نمیتونم غذا درس کنم از دستپختم متنفرم، من عاشق شیرینی بودم ولی الان اصلا دلم شیرینی نمیخاد بکشنمم نمیخورم فقط ترشی و ترشی همین

اصلا شکمم نیاوردم 

از هفت هفته تهوع و استفراغم شروع شد فقط دلم ترشی و شوری میخواست همش دوس داشتم لیمو ترش بو کنم یا بخو ...

ضربان قلب بچتون اولین سونو چند بود

من اولین سونو 6 هفته و 4 روز

119بار در دقیقع بعد گفت ضعیفعه

هفتع دیگه رفتم شدع بود 150 تا

2742

بچتون چن هفتگی دور خورد تو شکمتون من اصلا نمیفهمم خیلی  دلم میخاد ی دوری بخوره حسش کنم بعد از عکس سونوم ینفرم بهم گفت بچت سمت راستته، ولی خودم حس میکنم بالا نافمه 

ضربان قلب بچتون اولین سونو چند بود من اولین سونو 6 هفته و 4 روز 119بار در دقیقع بعد گفت ضعیفعه هف ...

والا من با حساب پریودی هفت هفته رفتم ولی نی نیم شیش روز عقب تر بود ک میشد ۶هفته اونموقع سونو گف قلبش تشکیل شده ولی هنوز خیلی کوچولو و ضعیفه ن تونستم گوش بدم نه نوشت چنتاس منم نگران بودم ب دکترم گفتم گف طبیعیه دیگه نفرستاد سونو تا ان تی ک رفتم ضربانش شده بود ۱۶۴ 

منم دقیقن از هفته های هفت بع بعد بشدت میارم بالا  روزی چن بار ، صبح ها کلن اسید معدع، ینی پنج ...

خیلیییی سخته من فقط صب تا ظهر بالا میاوردم و از ظهر ب بعد فقط تهوع داشتم 

2740
بچتون چن هفتگی دور خورد تو شکمتون من اصلا نمیفهمم خیلی  دلم میخاد ی دوری بخوره حسش کنم بعد از ع ...

میدونی ربطی نداره بچه کدوم سمت باشه چون هنو از نظر علمی ثابت نشده همه نی نی ها اطراف نافن راه میرن خخ

تکوناش از هفته ۱۸فهمیدم جفتمم خلفی بود 

اگ جفتت قدامی باشه دیر تر میفهمی 

میدونی ربطی نداره بچه کدوم سمت باشه چون هنو از نظر علمی ثابت نشده همه نی نی ها اطراف نافن راه میرن خ ...

من از این جفت و چیا سر در نمیارم نمیدونم والا اصنم چیزی بهم نگفتن

من بچمو ابولفظل العباس بهم دادع میدونم پسرع و اسمشم ابولفظل میذارم بع امید خدا😭😭😭گریم میگیره اسم ابولفظل رو که میارم 

من از این جفت و چیا سر در نمیارم نمیدونم والا اصنم چیزی بهم نگفتن من بچمو ابولفظل العباس بهم دادع م ...

اره تو سونو انومالی دکتر مینویسه جفتت خلفی هس یا قدامی

عزیزمممم انشالله شماهم نی نی ت سالم بغل بگیری ♥️

ممنونم عزیزم لطف داری شهرتون کجاست کی میاد بع نظرت

من گیلانم. ولی خب درخت مافقط شکوفه داد فعلا ازش خبری نیس.. نمیدونم شاید جاهای دیگه زودتررشد کرده باشه.. کسی هم نمیشناسم که بدونم درختشون بارآورده یا نه وگرنه حتما ازشون میگرفتم واست میفرستادم

من گیلانم. ولی خب درخت مافقط شکوفه داد فعلا ازش خبری نیس.. نمیدونم شاید جاهای دیگه زودتررشد کرده باش ...

بسلامتی عزیزم ممنونم لطف داری بلاخره باید تحمل کنیم دیگه😍

2706