2733
2734
عنوان

عاشق شدم انگار

| مشاهده متن کامل بحث + 984 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حتما برو پیش مشاور شما یه بار زندگی رو تجربه کردی پس نمیشه گفت نوجوونی یا این حرف ها ،زندگی یکی دیگه رو خراب نکن تاوان سنگینی داره ،این فقط یه هوس پوچه ودام شیطان ،شمام انسانی قضاوتت نمی کنم احساس داری گلم زندگی همش خوراک وپوشاک واین چیزها نیست که ،ان شاالله خداوند یه راه درستی جلوی پات بزاره 

استارتر اشتباه نکن حست بهش بگو 

بگه که زندگی طرف خراب بشه ؟

اگه اون آقا بدونه یه خانومی با پای خودش اومده بهش اعتراف می‌کنه دوسش داره قطعا پسش نمیزنه .

ولی چرا باید این کارو کنه که زندگی طرف خراب بشه؟

یه صلوات برای حاجت رواییم میفرستی🙏🌹کاربر قدیمم
2738

خیلی ببخشید دلیل نمیشه چون مطلقه هستید بتونید به یه مرد متاهل فکر کنید اگه پسر مجرد بود مطمئن بودم این اجازرو به خودتون نمیدادید حتی بهش فکر کنید

هرکه عیب دگران پیش تو اوردو شمرد. بی گمان عیب تو پیش دگران خواهد برد. 

دلیل نمیشه چون مطلقه هستید بتونید به یه مرد متاهل فکر کنید اگه پسر مجرد بود مطمئن بودم این اجازرو به خودتون نمیدادید حتی بهش فکر کنید

هرکه عیب دگران پیش تو اوردو شمرد. بی گمان عیب تو پیش دگران خواهد برد. 
بگه که زندگی طرف خراب بشه ؟ اگه اون آقا بدونه یه خانومی با پای خودش اومده بهش اعتراف می‌کنه دوسش دا ...

اگه مرده واقعا همسرشو دوست داشته باشه قطعا نه میگه جای تردید نیست

هی مونالیزو
2706