2733
2739
عنوان

مادرشوهرم اومده بود خونمون

456 بازدید | 30 پست

شب موند

به شدت وسواسیه فقط هم خونه خودش دستشویی میره 

خونه کسی نمیره دستشویی

خب وقتی این موضوع رو خودش میدونه که نمیتونه خونه کسی دستشویی بره واسه چی میاد شب بمونه خونه ما ؟

صبح بلند شدم دیدم ماشین لباسشویی داره کار میکنه

گفت تا قبل اینکه برم دستشویی خودمو خراب کردم

انقد وسواسیه احتمالا نتونسته بره دستشویی ما و انقد صبر کرده اینجوری شده 

بعد گفت لباسمو انداختم ماشین لباسشویی بشوره 

من چندشم شد خب 😣

نمی‌دونم دستشویی بزرگ بوده کوچیک بوده😖

یعنی چی اخه😣

خونه ش سر کوچه ماس بازم میاد اینجا شب میمونه 

هر دفعه هم میاد میشینه هی مردمو نفرین میکنه 

(همیشه میگن نفرین دو طرف رو میگیره) 

هی بچه مردمو نفرین میکنه میترسم به زندگی منو شوهرم (که بچشه) برگرده

من خیلی مخالفم با این کار

امیدوارم هر نفرینی کرد به خودش برگرده نه به ما 

اعصابمو زده بهم این زن 😖 

همسنگرمی❤️چه کنارم باشی ،چه دور ، چه صد قدمیم✨

به شوهرت بگو 

رو نده که بیاد

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

😐😑

🙃: من از افراد کوته فکر بدم میاد از بدجنسا بدم میاد ................  من: حالم بده چرا من اینطوریم؟  ............... ...... .... 🙃: معلومه چون یه ravaniهستی ..............................من: اها.. 💔 اسم مستعارمه دیگه......  
چطور وسواسیه لباس عین نجسات دارو تو ماشین انداخته

چون تو خونه خودش اینجوریه

خونه من بدبخت رعایت نمیکنه

فکر میکنه دستشویی اون تمیزه بندازه تو‌ماشین ما 

همسنگرمی❤️چه کنارم باشی ،چه دور ، چه صد قدمیم✨
چطور وسواسیه لباس عین نجسات دارو تو ماشین انداخته

اینا فقط فکر خودشون هستن مادر من آخر وسواس بودن هست ولی فقط برای خودش بهداشت مهمه نه بقیه🤦‍♀️

هرچی آرزوی خوب مال تو 

بیچاره افسردست 

شوهرش کجاست؟

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍
2706