2733
2739
عنوان

عاشق شدم انگار

| مشاهده متن کامل بحث + 985 بازدید | 59 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حتما برو پیش مشاور شما یه بار زندگی رو تجربه کردی پس نمیشه گفت نوجوونی یا این حرف ها ،زندگی یکی دیگه رو خراب نکن تاوان سنگینی داره ،این فقط یه هوس پوچه ودام شیطان ،شمام انسانی قضاوتت نمی کنم احساس داری گلم زندگی همش خوراک وپوشاک واین چیزها نیست که ،ان شاالله خداوند یه راه درستی جلوی پات بزاره 

میشه تاپیک منو گزارش کنید شناسایی نشم منم جبران میکنم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/10702475/هر-سوالی-از-رلم-میپرسم-منو-میپیچونه-یا-عصبی-میشه?page=3

یه سکوت معنادار بهتر از حرفای بی‌معنیه ..! 🦋️             شازده‌کوچولو: چرا خاطرات خیلی بی رحمن؟          روباه: چون دستتو میگیرن و میبرن به روزایی که هیچوقت بر نمیگردن :) 🦊🧝🏻                                  بـ‌رگ از درخـ‌ت خـ‌سـ‌تـ‌ــہ مـ‌یـ‌شـ‌د                 پـ‌ایـ‌یـ‌زو بـ‌ــهـ‌ونـ‌ه مـ‌یـ‌کـ‌رد :) 🍂                                                   
استارتر اشتباه نکن حست بهش بگو 

بگه که زندگی طرف خراب بشه ؟

اگه اون آقا بدونه یه خانومی با پای خودش اومده بهش اعتراف می‌کنه دوسش داره قطعا پسش نمیزنه .

ولی چرا باید این کارو کنه که زندگی طرف خراب بشه؟

یه صلوات برای حاجت رواییم میفرستی🙏🌹کاربر قدیمم
2740

خیلی ببخشید دلیل نمیشه چون مطلقه هستید بتونید به یه مرد متاهل فکر کنید اگه پسر مجرد بود مطمئن بودم این اجازرو به خودتون نمیدادید حتی بهش فکر کنید

هرکه عیب دگران پیش تو اوردو شمرد. بی گمان عیب تو پیش دگران خواهد برد. 

دلیل نمیشه چون مطلقه هستید بتونید به یه مرد متاهل فکر کنید اگه پسر مجرد بود مطمئن بودم این اجازرو به خودتون نمیدادید حتی بهش فکر کنید

هرکه عیب دگران پیش تو اوردو شمرد. بی گمان عیب تو پیش دگران خواهد برد. 

@نی_نی_یار_پنج      

ایشون رو تعلیق کنید 

مرد زن نما هستن و راجب مسائل جنسی و ترویج خیانت دو تا تاپیک زدن 

یه سکوت معنادار بهتر از حرفای بی‌معنیه ..! 🦋️             شازده‌کوچولو: چرا خاطرات خیلی بی رحمن؟          روباه: چون دستتو میگیرن و میبرن به روزایی که هیچوقت بر نمیگردن :) 🦊🧝🏻                                  بـ‌رگ از درخـ‌ت خـ‌سـ‌تـ‌ــہ مـ‌یـ‌شـ‌د                 پـ‌ایـ‌یـ‌زو بـ‌ــهـ‌ونـ‌ه مـ‌یـ‌کـ‌رد :) 🍂                                                   
به صورت کارما به خودتون برمیگرده درصدی شک نکنید 

نی نی یار رو تگ کنید این تاپیک رو ببنده داره ترویج خیانت میکنه 

بگه که زندگی طرف خراب بشه ؟ اگه اون آقا بدونه یه خانومی با پای خودش اومده بهش اعتراف می‌کنه دوسش دا ...

اگه مرده واقعا همسرشو دوست داشته باشه قطعا نه میگه جای تردید نیست

هی مونالیزو
2706