2733
2734
عنوان

ازمایش تعیین جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 2033 بازدید | 49 پست
راستی ازمایش دکتر براتون نوشت؟اسمش چی بود؟

ن خودم رفتم ازاد گرفتم اسمش فک کنمpgd  باشه بگی ازمایش تعیین جنسیت میخوام انجام میدن ولی فک کنم هرجایی انجام ندن

ی ازمایش خون سادس ک از مادر میگیرن از هشت هفته و ۲ ۳ روز ب بالا

بعد روزای سختی ک گذشت امروز ۱۴۰۲.۵.۱۸ بی بی چکم مثبت شد🤰🏻😍ایشالا این دفعه همه چی خوب پیش بره و نی نی سالم بیاد بغلم بدونه دردسر🧑🏻‍🍼🖤نشد ک بشه🖤خدایا تو همیشه بهترینارو برام خواستی این یه بارم روش برام بخوا که بشه همونی ک میخوام🖤
علایم برای هرکسی متفاوته، من دو روز قبل موعدم درد زیر شکم داشتم جوری که با گریه کامنت گذاشتم تو‌همین ...

منم زیر شکمم درد میکنه فردا موعودمه ببینم خدا چی میخواد  خدا بچتو برات نگه داره

خدایا معجزه ای کن یه بچه سالم میخوام به جنسیت دلخوام برسم 💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن خودم رفتم ازاد گرفتم اسمش فک کنمpgd  باشه بگی ازمایش تعیین جنسیت میخوام انجام میدن ولی فک کنم ...

کی بی بی چک بزنم به نظرت فردا موعودمه

خدایا معجزه ای کن یه بچه سالم میخوام به جنسیت دلخوام برسم 💕
کی بی بی چک بزنم به نظرت فردا موعودمه

من خودم فردای موعد زدم چون گفتم شاید پری بیاد اگه نیومد فرداش میزنم ک زدم هاله انداخت ۴روز قبل موعد زدم سفید سفید بود

بزا اگه روز موعدت پری نیومد بزنم

بعد روزای سختی ک گذشت امروز ۱۴۰۲.۵.۱۸ بی بی چکم مثبت شد🤰🏻😍ایشالا این دفعه همه چی خوب پیش بره و نی نی سالم بیاد بغلم بدونه دردسر🧑🏻‍🍼🖤نشد ک بشه🖤خدایا تو همیشه بهترینارو برام خواستی این یه بارم روش برام بخوا که بشه همونی ک میخوام🖤
2731