2733
2739
عنوان

ازمایش تعیین جنسیت

1974 بازدید | 49 پست

بچه هاااااا کسی سر در میاره از این ازمایش؟؟؟؟؟

جنسیت چی زده؟؟؟؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد روزای سختی ک گذشت امروز ۱۴۰۲.۵.۱۸ بی بی چکم مثبت شد🤰🏻😍ایشالا این دفعه همه چی خوب پیش بره و نی نی سالم بیاد بغلم بدونه دردسر🧑🏻‍🍼🖤نشد ک بشه🖤خدایا تو همیشه بهترینارو برام خواستی این یه بارم روش برام بخوا که بشه همونی ک میخوام🖤

خیلی از دور گرفتی...

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی از دور گرفتی...

باید بزنی رو عکس بزرگ بشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد روزای سختی ک گذشت امروز ۱۴۰۲.۵.۱۸ بی بی چکم مثبت شد🤰🏻😍ایشالا این دفعه همه چی خوب پیش بره و نی نی سالم بیاد بغلم بدونه دردسر🧑🏻‍🍼🖤نشد ک بشه🖤خدایا تو همیشه بهترینارو برام خواستی این یه بارم روش برام بخوا که بشه همونی ک میخوام🖤
2738

sry gene چیست ؟

ژن sry  دربازوی بلند کروموزوم Y قرار دارد و در تکامل جنسیت جنین به سمت مذکر نقش مهمی دارد .این ژن تولید کننده مواد  بیوشیمیایی در حین رشد جنین است که موجب رشد و تکامل دستگاه جنسی آن به سمت جنسیت مذکر می‌شود. نام‌های دیگر آن عامل تعیین کننده بیضه و منطقه تعیین کننده جنسیت Y (منظور از Y کروموزومی است که باعث جنسیت پسر در نوزاد می‌شود) می باشد.

و ما توفیقی الا بالله🤍✨
پسره عزیزم این ازمایش سل فری؟

ن ازمایش تعیین جنسیت

سل فری گرونه

این ۸۸۰ فک کنم دادم ۹هفته 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تهران دادی؟؟؟کدوم آزمایشگاه ؟؟؟

اره ازمایشگاه ژنتیک پارسه تو صادقیه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ن ازمایش تعیین جنسیت سل فری گرونه این ۸۸۰ فک کنم دادم ۹هفته 

ععع چه جالب من نمیدونستم همچین ازمایشی هست

کاش من انجام میدادم مطمئن شم بچم چیه

من هفته ۱۶ هستم ۲۱ فروردین میخوام‌برم انومالی اونجا فکر‌کنم بگه جنسیتو

و ما توفیقی الا بالله🤍✨
2706