2737
2739
عنوان

باردارایی که ماه های اولن و با تجربه ها بیاین🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 25 پست
عزیزم ان اشالله به سلامتی زایمان کنی

مرسی گلم😘انشالله

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
ازماه اول بودی یاالان تازه شدی من ۵هفتتمه

از ۶هفته شروع شد یه روز خوش نداشتم تا حالا

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ضعیفم هستم دیگه چیزی ازمن نمیمونه اگه ازغذابیفتم

انشالله که برای تو شدید نیست. من که داغونم خدا کنه زود بگذره

2731
زینتوما عقاره رنجبیل که توبارداری تجویزمبشه عزیزم

ممنون عزیزم❤🌹

ممنون گلم. خدا لعنتم کنه آبگوشت خوردم ولی کم🥺بازم حالم بد شد. غذای خشک دیگه نمیدونم چی درست کنم از ...

ابگوشت غذای سنگینیه یکم نون تیلیت میکردی همون نون میخوردی اونم‌کم

کتلت وکوکو اینا خشکن ارزش غذاییشونم بالاست 

ماست ایسلندی بگیر پروتیین بالایی داره برات خوبه 

2740
ابگوشت غذای سنگینیه یکم نون تیلیت میکردی همون نون میخوردی اونم‌کم کتلت وکوکو اینا خشکن ارزش غذاییشو ...

خیلی کم خوردم. آخه غذاهای چرب هم میگن خوب نیس زیاد. ماست پروبیوتیک میگیرم با نون میخورم

لیمو ترش فراموش نکن 

حتما. ممنون از وقتی که گذاشتی عزیزم❤