2737
2739
عنوان

شوهرم اعصابمو خورد کرده بیایین نظربدین

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 40 پست
من همچین آدمی دیدم  بد دل هستن  و ی سوال بهتون خیلی شک میکنن یا...؟

ن شکاک نیس ینی چطور بگم مریض نیس سرهمه چی بیاد گیربده ولی منو نشوون دوستاش نمیده 

میگم خب قراره برم رنگشو چک کنم بگم اونطوری بزن و... چون رنگش خیلی خاصه 

میگ اون موقع پیش دوستم نمیریم ک میریم پیش نقاش 

موندم نقاش و دوستش چ فرقی داره ک منو پیش اونا نمیبره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما بودی چ فکری میکردی؟

عزیزم من یکی از نزدیک ترین آدمای زندگیم اینطوری بود و هست

الان بعد بیست سال زندگی تازگیا دیگه حساس نیس در اون حد سر اینکه دوستای قدیمیش زنشو ببینن..... 

یعنی یجورایی از سرش افتاده... ولی این شخصی ک میگم راجب این قضیه دوستاش بد دل بود..... شمام شوهرت بعد چند سال از سرش میوفته البته دیگه اگه میخوای باهاش زندگی کنی و همه چی اوکیه و موردت فقط همینه ک هیچ ولی اگه موردایی ک ازش ناراضی هسی زیاده و اینا و کنار اومدی 

از من گفتن ک ادامه نده و خودتو نسوزون چون من همی آدمی ک دیدم تو زندگیم زنش الان پشیمونه از زندگی و کنار اومدن باهاش و میگه کاش انقدر حماقت نمیکردم ....

شوهرت راجب این مورد بد دله منم دقیقا هیچوقت نفهمیدم چرا اینزوری بود شوهر اون شخص هم ک میگم  ولی شاید:

میترسه مثلا تو ببینی دوستشو خوشت بیاد 

یا اونا از تو خوششون بیاد نظر کنن بهت و..... کلا بد دل بودنه این موضوع و اصنفکر نکن ک زشتی واسه اون نشونت نمیده یا چیزی کم داری اتفاقا برعکس میترسه از اینکه اونام ازت خوششون بیاد و...

شما بودی چ فکری میکردی؟

بستگی به شوهرت داره واقعا اگه به نظرت واقعا بددل نیست احتمالا ذات دوستاشو می‌شناسه که نمی‌خواد تو رو ببینن ، بعضی مردا خیلی با هم شوخی های زبونی جنسی میکنن شاید حرفایی قبلا بینشون رد و بدل شده که میترسه حضور تو اونجا برای دوستش تداعی کننده اون حرفا باشه یا چه می‌دونم هر دلیل دیگه ای ، همه جوانب رو با هم بسنج 

.
2740
ن بابا فقط این ی مورده 

خب خداروشکررررررر 

البته اینکه زیر ی سقف برید معمولا میگن خیلی چیزا معلوم میشه 

و اینکه بنظر من شما اگه خیلیی آدم ریزبینی باشی از همین الان همه چی برات مثل روز روشنه... ولی اگر آدم کلی نگر و .... از این قبیل باشی ممکنه یکسری چیزا توی شروع زندگیت مشخص شه 

ولی اصن اینارو نگفتم ک استرس بگیری یا نگرانت کنم....

بنظر من اگه همسرت واقعا واقعا دوستداشته باشه هر مشکلی هم پیش بیاد برات حل میشه 

ایشالا ک خیره