2733
2739
عنوان
26 بازدید| 4 پست

من بعدشش سال دوستی ازدواج کردم تواین شش سال منو هیچ کدوم از دوستای نامزدم ندیده ی ساله هم نامزد کردیم بازم همینطورم ما سرویس مبلمان رو پدرم سفارش میداد ازتهران بیارن گف ن به دوستم بگیم 

اونروز رفتن پول بدن گف نیا امروز خودمون رفتیم پارچه انتخاب کنیم قراره ب دوستش فردا بگیم بیاد با ما انتخاب کنیم میک ن تو نیا بابات منو اون میریم 

بنطرتون دلیلش چیه نمیخواد منو دوستاش ببینن

غیرتیه

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
خودت بعد شش سال دوستی متوجه نشدی طرف شکاکه غیرتی و...هست حالا ما از یه تاپیک از کجا متوجه بشیم قربون ...

ازاولش میگف دوستیم نمیخوام دوستام ببیننت الان ک ازدواج کردیم چی ینی چی 

میگم شاید ازمن خجالت میکشه ولی همه فامیلاش منو دیدن اگ اینطور بود اصلا ازدواج نمیکرد باهام

اصلا چرا دوستش باید در مورد پارچه و رنگ جهیزیت نظر بده جات بودم میگفتم نمیخاد شما با دوستت زحمت بکشی خودم با بابام میرم انتخاب میکنم.. 

ببین از الان رو بدی هیچکاره ایاااااا از من گفتن

یعنی باباتم برا کارت کشیدن داره میبره🥴

بهش بگی من باید انتخاب کنم و برام مهمه که بیام هم میگه نه ؟ خودت تحلیل کردی که نمیخواد دوستاش تو رو ...

بابام گف فردا بریم توام بیا فردا نگی من این پارچه رو نمیخواستم 

بهش گفتم میگ ن نیازی نبس تو بیای نمیخوام ببرمت پیش دوستم

2706