2726
عنوان

شوهرم اعصابمو خورد کرده بیایین نظربدین

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 40 پست
اصلا چرا دوستش باید در مورد پارچه و رنگ جهیزیت نظر بده جات بودم میگفتم نمیخاد شما با دوستت زحمت بکشی ...

ن عزیزم دوستش انتخاب نمیکنه ک ما خودمون پسندیدیم فقط ی جاشو پارچه ایتالیا زده بودن اون گف من سردرمیارم ازپارچه براهمون باااون میریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا واسه خریدن جهیزیه اون چرا باید بیاد😐تو و خانواده تو باید برید اصولنا

حالا اگه اشناش باشنم تو باید بری جهاز توعه 😩

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه اینکه تو دلیمو سالم بغلم بگیرم یه صلوات مهمونم کنی؟🥺❤️دوست قشنگی که داری امضامو میخونی از خدا میخوام به همه خواسته هات برسی و همیشه خنده رو لبت باشه🥹😍❤️
2728
باخودش صحبت کن ببین دلیلش چیه

میگ دوس ندارم همین اخرسرهم عصبی شد گوشیشو خ کرد خوابید😑

منم گفتم این رنگش خاص باید زده بشه من باید چن بار برم چک کنم میگ اون وق مبریم کارگاه پیش نفاش دوسنم نمیبینتت ک 

یاد ی بار افتادم تو سینما بودیم بعد شوهرم یکی از دوست هاشو دید بدو بدو از من فاصله گرفت و این ها

البته با دوستشم سلام‌علیک نکرد میخواست اگه دیدن همو سلام علیک کنه بعد من کلی ناراحت شدم ک تو نمیخواسی دوستت منو ببینه گفت ن بابا دوست دوره مجردی و جاهلی و فلان بود دوست نداشتم زنمو ببینه

میگ دوس ندارم همین اخرسرهم عصبی شد گوشیشو خ کرد خوابید😑 منم گفتم این رنگش خاص باید زده بشه من باید ...

فقط رو دوستاش اینطوریه؟یا این حساسیتش نسبت به جمعی که پسرا یا مردای فامیل حضور دارن هم هست؟

میگ دوس ندارم همین اخرسرهم عصبی شد گوشیشو خ کرد خوابید😑 منم گفتم این رنگش خاص باید زده بشه من باید ...

بنظرم به حرفش گوش بدی از الان کل زندگیت همیشه تو رو از همه مخفی میکنه ها من دیدم ک میگم کاملا میفهمم مدلشو

با بابات برو توام 

شاید زیادی روت حساسه شاید یکم سخت باشه ها ولی بنظر من خیلی خوبه ینفر انقد زیاد روت حساس باشه اصن آد ...

والا منک ناراحتم میگم نکنه ازم خجالت میکشه نشون دوستاش بده بگه زنمه 

ولی از ی طرفی میگم اگ اینطور بود ازدواج نمیکرد باهام

فقط رو دوستاش اینطوریه؟یا این حساسیتش نسبت به جمعی که پسرا یا مردای فامیل هم هست؟

ن من میدونم ک نامزد ایشون روی فامیل مرد و اینا ممکنه یکم حساس به صمیمیت باشن ولی اینجوری نیسن 

همچین آدمی دیدم کاملا درکش میکنم

بابام گف فردا بریم توام بیا فردا نگی من این پارچه رو نمیخواستم  بهش گفتم میگ ن نیازی نبس تو بی ...

آها پس گفته دوستم ، به نظرم باهاش شفاف حرف بزن بگو من حق انتخاب پارچه مبلی که قراره چند سال توی خونه م باشه رو دارم و خودت هم خوب می‌دونی که هیچ تازه عروسی ندیده مبل نمی خره ، با شناختی هم که ازت دارم مردسالاری هم نداری که بگم میخوای حرف حرف خودت باشه و متوجه هستی که نظر من اهمیت داره ، بنابراین برام سواله علت اینکه نمیخوای دوستت منو ببینه چیه ؟ واقعیتش فکر مثبتی در این مورد به ذهنم نمی‌رسه ولی نمی‌خوام در مورد افکارم حرف بزنم می‌خوام تو خودت از زاویه دید خودت به این مسأله نگاه کنی و صادقانه اون مسأله ای که باعث شده احساس کنم تو نسبت به این مسأله حساسیت داری رو برام باز کنی تا ذهنیتم رو اصلاح کنم  

بعد هم نگی یه وقت روت نمیشه منو نشون بدیااااا تر نزنی به خودت ، اگه بحث رو شدن هم باشه قضیه برعکسه روش نمیشه تو دوستاش رو ببینی ولی بذار خودش اینو بگه 

.
فقط رو دوستاش اینطوریه؟یا این حساسیتش نسبت به جمعی که پسرا یا مردای فامیل حضور دارن هم هست؟

فقط دوستاش منو پیش غریبه نمیبره حتی فامیل دور هم میبره 

والا منم ک خیلی باحجب وحیام باشخصیت سرسنگین

2706