2733
2739
عنوان

بیاین لطفا

179 بازدید | 16 پست

سلام دوستان

من امشب فست فود خوردم و فکرکنم مسموم شدم

دوبار گلاب به روتون بالا اوردم،الان لازمه چیزی بخورم مثل آبلیمو یا این جور چیزا؟چی خوبه؟

❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
امشب شب مسمومیته ها😅😅😅هر شب شب یک چیزیست.امشب شب مسمومیته.تاپیکهای مسمومیت زیاد شدن😅😅😅

دارم میمیرم😓

نمیتونم بخوابم،البته فکرکنم الان معده م خالی شد😩

دارم میمیرم😓 نمیتونم بخوابم،البته فکرکنم الان معده م خالی شد😩

خدا نگذره ازشون که هر آشغالی و به خورد مردم‌میدن😑معلوم نیست تو این فست فودها چی میزنن😑

یک صلوات میفرستی؟
2738
خدا نگذره ازشون که هر آشغالی و به خورد مردم‌میدن😑معلوم نیست تو این فست فودها چی میزنن😑

واقعاااااا

خیرسرمون از جای معروف هم خریدیم،خوب شد به دخترم ندادم

ممنون از کمکت عزیزم

تا سرم نزنی خوب نمیشی من بالا میاوردم خوب میشدم یه ساعت دوساعت بعد دوباره همون اشو همون کاسه فقط فقط سرم حالتو خوب میکنه

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست آنقدر 
من که اصلا از بیرون هیچ چیز نمیخورم فقط غذای خانگی برسه به پیتذاش خودم درست میکنم میخوریم . خدا بخوا ...

بهترین کارو میکنی به خدا

واقعاااااا خیرسرمون از جای معروف هم خریدیم،خوب شد به دخترم ندادم ممنون از کمکت عزیزم

خواهش میکنم عزیزم.ان شاالله که دیگه بالا نیاری.اگه خدایی نکرده بازم بالا آوردی برو درمانگاه دکتر آمپول و سرم میزنه خوب میشی

یک صلوات میفرستی؟
تا سرم نزنی خوب نمیشی من بالا میاوردم خوب میشدم یه ساعت دوساعت بعد دوباره همون اشو همون کاسه فقط فقط ...

وای واقعا؟منم دو بار حالم بد شد بعدش بالا اوردم خوب شدم

ای بابا😞مرسی عزیزم

تا صبح تحمل میکنم بعد میرم دکتر

خواهش میکنم عزیزم.ان شاالله که دیگه بالا نیاری.اگه خدایی نکرده بازم بالا آوردی برو درمانگاه دکتر آمپ ...

ممنون عزیزم اره گمونم صبح باید برم مرسی

2706