2752
2734

از چه ماهی استفاده میکنید که تیغ کمتر و گوشت بیشتری داشته باشه؟

روش پختم لطفا دستورشو بزارید

باتشکر😁❤

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من ماهی میخورم شبا پاهام گز گز میکنه نمیدونم چرا

یه شب مهمونی بودیم خوردم 

ساعت 3 صبح حس کردم پاهام بیحسه

همیشه اینطور میشم

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)

قزل میخرم ولی تیغ نداره ولی دوس ندارم خودم بخاطر بچها میگیرم ولی ماهی شیر عالی هست میزارم تو پیاز و نمک و ابلیمو چند ساعت بعدشم ارد و فلفل و زردچوبه و نمک قاطی میکنم میزنم بهش سرخ میکنم اصلا هم ماهی فریزی درست نمیکنم ک بد میشه 

باردار نیستم تیکر کاهش وزنمه ایشالله ک بهش میرسم😘همراه گروه خزان نارنجی☺️وزن ۱۳آذر ۹۲۸۰۰🤐وزن هدفم تا پایان سال ۷۵هست  وزن ۲۰اذر ۹۰‌.۲۵۰🫢

من فقط ماهی چنگو دوس دارم 

دو ساعت میزارم تو نمک و پیاز و ابلیمو تا ترش مزه بشه 

به ارد نمک فلفل زردچوبه پودر سیر و یکم شنبلیله میزنم 

دو طرف ماهی رو آردی میکنم و سرخ میکنم 

خدایا امیدم فقط به خودته ❤️کمکم کن❤️با نیم نگاهی از تو طعم مادر شدن رو میچشم 🤩🤰خداجونم روزی صد هزار بار شکر که گذاشتیش تو دلم 🤰می‌سپارمش دستت، صحیح و سالم بذارش تو بغلم، منتظر تپیدن قلب کوچولوت میمونم نفسِ من و بابایی 😍 عزیز مادر چقدر زود رفتی 😭💔حتی صدای تپیدن قلبت رو نشنیدم جان من 😭 خدایا این کار رو نکن با دلم 😭مگه جز تو کی میتونه کمکم کنه 💔😭 میشه برای مامان شدنم یه دونه صلوات مهمونم کنی؟ 🤲
ماهی سفید، ماهی شیر، سالمون  من اینارو میگیرم طعمشو دوست داریم  مزه دار میکنم یا ادویه و ...

تیغای ریزشو همون اول جدا میکنی یا قبل خوردن؟

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40