2733
2734

من خودم ۲۰ سالمه

طرف ۲۶

رشتش هم حقوقه ویمدت دیگه ارشد وکالت میده

هدفش از رابطه آشنایی ودوستی هست که اگه به تفاهم رسیدیم به ازدواج ختم

شه

اول اون هدفشو گذاشتم بگه

اما هدف منم دقیقا همینه

قدش ۱۷۳ منم قدم خب کوتاهه 

از لحاظ ظاهری خیلی معمولیه

من خودم بیبی فیس وخوشگلم

از لحاظ اخلاقی تااینجا مشکلی ندیدم

واینم بگم ک دوستان من باتوجه ب شرایط زندگیم یکم بیشتر بلوغ عقلی دارم

روانشناسم تایید کرداینو

خودمم دانشجوام

کلا نظرتون رو راجب همه چیر دوست دارم بدونم

لطفا کسی ک سنش تورنج خودمه راهنملییم نکنه

متاهلا فقطط

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛

بنده ۳۱ سالمه تجربه ام دارم البته مجردم عمرتو هدر نکن اگر واقعا قصد ازدواجه وارد شو چون آسیبش بعدا برای توخواهد بود

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید

به نظرم زوده 

من خودم ۲۳ ازدواج کردم 

الان که نگاه میکنم درسته رفتار بدی نداشتم و خیلی جاها عاقل بودم ولی بازم جا داشت صبر کنم 

منم نسبت به سنم پخته بودم 

کیست خوبه ولی سن شما کمه 

لطف حق با تو مداراهاکند     چون که از حد بگذرد رسوا کند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ظاهرا مشکلی ندارید فقط مطمئن باش که هدفش ازدواجه چون یه سری پسرا با تین ترفند برا دوستی میان

و اینکه ایشون باید آزمون وکالت بده تا وکیل بشه یعنی پروسه ش چند سالی طولمیکشه تا به درامد برسه

اگر اطلاعاتی درباره آزمون استخدامی میخواید تاپیکمو بخونید💓💓از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
بنده ۳۱ سالمه تجربه ام دارم البته مجردم عمرتو هدر نکن اگر واقعا قصد ازدواجه وارد شو چون آسیبش بعدا ب ...

میگه دوست میشیم اخلافامون بهم خورد ادامه میدیم و به ازدواج ختم میشه

چیوار کنم

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛
به نظرم زوده  من خودم ۲۳ ازدواج کردم  الان که نگاه میکنم درسته رفتار بدی نداشتم و خیلی ج ...

دقیقا

ولی خب یسری شرایط خانوادگی هم دارم که درآینده بدتر میشه وموقعیت منو به خطر میندازه

واینکه نمیدونم شغل داره یانه

انا فکر میکنم ماشین داره

میگه دوست میشیم اخلافامون بهم خورد ادامه میدیم و به ازدواج ختم میشه چیوار کنم

نه نه خواهرانه بهت میگم اصلا قبول نکن.بگو اگ قراره اشناشیم مشاوره وخواستگاری و تحقیق اصولشه نه دوستی

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
خب فقط ویژگی ظاهری گفتی. و ارشد حقوق. کارش چیه؟ داراییش چیه؟ اخلاقش چطوریه؟ اعتقاداتش در چه حده؟

فقط چهارروزه اشنا شدم

شغل نمیدونم داره یانه

اخلاقش  بالا گفتم تااینجا هم حالت رسمی حرفرمیزنه همونجور که من دوست دارم هم احترام میذاره

ومنحرف نیست

فکنم ماشین هم داره چون میگه اگه ادامه پیدا کرد رابطه باهم میریم بیرون و...

اگه ده سال هم رابطتون طول کشید و موفق به ازدواج نشدید.       ( انشاالله که این جوری نمیشه) حریم ها رو رعایت کن خط قرمز داشته باش قبل ازدواج خودت رو در اختیارش قرار نده به هر دلیلی. نکته دوم شاغل شدن خودت هست دستت توی جیب خودت باشه پیشرفت و درس خودت از همه چی مهمه مادامی که مجردی ولی ازدواج کردی مادر شدی دیگه نمیتونی اینجوری بگی پس تا فرصت داری پیشرفت کن با تمام وجود

من 25 سالمه 7 ساله ازدواج کردم

مردی که اینجوری میگه تا اونجا که من تجربه دارم عمرا هدفش ازدواج باشه میخواد عشق و حال کنه ولی یک درصد این وسط احتمال ازدواج هم گذاشته

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
ظاهرا مشکلی ندارید فقط مطمئن باش که هدفش ازدواجه چون یه سری پسرا با تین ترفند برا دوستی میان و اینک ...

گفت آزمون قضاوت داده وقبول شده اما هدش وکالته و میگه بهش علاقه داره و....

مطمئنم میاره ازین درس خونای ...😂هست

بله برای همین یکم میترسم ازین قضیه ک نکنه الکی بگه