2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

افتادم تو جوب 😶

نمیدونم حواسم کجا بود که جوبو ندیدم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

عید داشتیم میرفتیم خونه خالم شیک و پیک کرده بودم خدارو بنده نبودم ک یهو رفتم تو جوب😪🤣

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

توی رستوران هتل با کلی کلاس و شیک بودن داشتم لیوان شیر کاکائو رو می خوردم که نمی دونم یهو چیشد که کلش ریخت روی لباس خودم و مامانم 🙄😂

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خسته ام،نفسم بالا نمیاد،قلبم درد میکنه،دلم مرگ می خواد،،ولی هنوز دختر کوچولو درونم بهم میگه؛نه مامانی دست نگه دار من هنوز کلی آرزو و رویا دارم،،منم تصمیم گرفتم بهش بگم چشم،،تنهام و فقط خودم و خدا رو دارم ولی این لشکر دو نفره می ارزه به همه دنیا 🌊🌧️🌏✨🐼۱۴۰۳/۱/۱۸

یه جمع رسمی بودیم بعد شب ش اجیم. خیلی اذیت کرد میخواستم بخوابم 

بعد گفتم ببین دیشب چقد اذیتم کردم نذاشتی بخوام الان سرم درد میکنه بدن درد گرفتم 4۰ بار تکرار کردم خاک تو سرم🚶‍♀️

از مانکن آدرس پرسیدم    

منم خوردم ی مانکن معذرت خواهی کردم😶

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

با ناز راه میرفتم 

سرم بالا بودم

یدفعه افتادم تو جدول

خیلی هم جدولش گود بود

اتوبوسه فکر کرد برای اینکه به اون برسم اینطوری افتادم تو جدول

نگه داشت

جلوی همه مسافرا اب شدم

عینک دودیو زدم و از تو جدول اومدم بیرون

دعا کنید بختم نیک باشه یه شوهر سالم و خوب بکنم ممنونم محتاج دعا

از اتوبوس پیاده شدم بند کیفم گیر کرد به پام با کله خوردم زمین😖

تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم نظر شخصیمه؛ اگه باهام مخالفی راحت باش من دوست دارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 هیچ عقیده‌ای مقدس نیست و هر آدمی حق داره اون عقیده رو نقد کنه؛ این رو آویزه گوش دیکتاتور درونتون کنید که مخالف رو دیو دو سر نبینید.