2733
2734
عنوان

پیشتهادتون چیه؟ نصیحتم کنین فقط هم خانومای متاهل ویا سن بالا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 913 بازدید | 94 پست
برای چی هدفش ازدواج نیست؟ مگه باید چی بگه،؟ من خودمم آخه طرز فکرم همینه

ببین مردی که واقعا دنبال ازدواج باشه محکم میگه اولش ازدواج نه اینکه بگه دوستی و فلان حالا اگر شاید و اینا بعد ازدواج وقتی اگر شاید و اما میاره یعنی هدفش ازدواج نیست مردی که واقعا تورو واسه ازدواج بخواد خیلی محکم میگه میخوام باهات ازدواج کنم خیلیم زود خانواده اشو در جریان میذاره ولی وقتی اما اگر و شاید و ولی میاره یعنی دنبال عشق و حاله و حالا حالا ها قصد ازدواج نداره

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا قبول نکن برادوستی من خودم ۳۱سالمه بجاش دنبال درست باش اگ هدفش ازدواج مطرح کنه نامزد واشنایی تاب ...

وای این ریسکه نامزدی و...

من اصلا چطوری بیانش کنم براخانواده

نن خودمم طرز فکرم دوستبه اخه🤦‍♂️🥲

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛
میگه دوست میشیم اخلافامون بهم خورد ادامه میدیم و به ازدواج ختم میشه چیوار کنم

اگه زیرنظر خانواده ها باشه و اونها پاپیش بزارن وحدود رعایت بشه مشکلی نداره

منتها بعضی پسرا یه 5سالی فعلا میخوان اخلاقیاتو بسنجن بعدم که میخوام سربازی برن دختر الاف میشه 

بعدم که وقتی از سربازی برمیگردن مادره قبول نمیکنه 

و دختر تمام خواستگارای خوبشو از دست میده😁

من باشم میگم با اطلاع خانواده نهایت 3ماه باهم آشنا میشیم 

بیشتر نه 

اگه هم گفت هنوز سنم کمه واسه ازدواج بدون که قصدشو نداره

بری مشاوره خوب هم همینارو میگن 

دیدم که میگم

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚
2731
برای چی هدفش ازدواج نیست؟ مگه باید چی بگه،؟ من خودمم آخه طرز فکرم همینه

فقط بهت توصیه میکنم مراقب خودت باش با اینجور مردا یهو به خودت میای میبینی 35 سالته و و عمرت به پای اون رفته اخرش هم میاد بهت میگه مادرم برام یکی دیگه رو در نظر گرفته و خداحافظ تو میمونی تنها تو سنی که تمام خواستگار های خوبتو رد کردی

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
نه اصلا نظر من واون اینه تاچیزی جدی نشده کسی چیزی ندونه

به نظرمن امتحانن یه مدت دیگه بهش بکو میخوام خانواده هامون هم در جریان باشن ببین واکنشش چیه 

اگه قصدش ازدواجه پس لازمه خانواده ها هم همو بشناسن اگه بگه نه پس یکم باید شک کرد

آسمان فࢪصت پࢪواز بݪند است ولی قصّه این است چه اندازه کبوتࢪ باشی..🕊️️
عزیزم این یه تجربه نه. طبق تجربه ها میگم  اکثر پسرا اول این حرفو میزنن.  ولی دو هدف دارن ...

اولی کهدخیلی بده

دومی زو هم اصلا قبول نمیکنم وخط قرمزامو زیر پا نمیذارم

ببخشید الان من دانشجوام سه ماه تموم ازون شهر میرم خونه چون تعطیل میشیم اونم قرار شده هرزگاهی بیاد شهر من وهمدیگرو ببینیم...

سه ماه که آخه واقعا کمه

من خودم میخوام یک سال دوسال بگذره بعد‌....

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛
وای این ریسکه نامزدی و... من اصلا چطوری بیانش کنم براخانواده نن خودمم طرز فکرم دوستبه اخه🤦‍♂️🥲

پس گل دختر بااین حساب چرا گفتی با تجربه ها بیان

با تجربه ها میدونن که این روابط پایان خوشی نداره 

خدایی که دغدغه ی از دست دادنت را ندارم؛ دوســـــــتت دارم💚
عزیزم تنها چیزی که میتونم بهت بگم اینه که تو این مدت آشنایی اصلا و ابدا دلبسته آقا نشو و کاملا عقلان ...

ممنون فدات شم ازوقتی که گذاشتی

امیدولرم خواهرتون اشتباه رو دوبار تکرارنکنه

من نمیدونم یکم ازازدواج میترسم وبنظدم یه غوله

امیدوارم طرف مقابلم واقعا خوب باشه...

تصمیم گیری خیلی سخته

نترس سرتو بالابگیر بگو اقایی میخواد بیاد خواستگاریت  ولی اگ ۲سال عمرتو بذاری اول خودت غصه ی عم ...

چشم

من این دوسال البته منظورم شناخت بود

اگه شناخت کافی نباشه طرفم قصدش ازدواج باشه وسزیع بیاد ممکنه به مشکل بربخوریم..

ممنون فدات شم ازوقتی که گذاشتی امیدولرم خواهرتون اشتباه رو دوبار تکرارنکنه من نمیدونم یکم ازازدواج ...

اینم بگم که همه ی مردا اولش زبون دارن تا طرف مقابل رو جذب کنن فقط کافیه خرشون از پل بگذره 

اولی کهدخیلی بده دومی زو هم اصلا قبول نمیکنم وخط قرمزامو زیر پا نمیذارم ببخشید الان من دانشجوام سه ...

دختر دلش بره. خط قرمز نمیشناسه.بقیش شعارِ. 

عزیزم زمانه خوبی نیس. هر چه زودتر نامزد کنید بهترِ. لاقل یه تعهدی باشه. 

شاید یکی قاپیدش! 

جدی میگم پسر مورد خوب واقعا کمِ 

مگه اینکه خیلی سیاست و شانس داشته باشی

دختر دلش بره. خط قرمز نمیشناسه.بقیش شعارِ.  عزیزم زمانه خوبی نیس. هر چه زودتر نامزد کنید به ...

نمی دونم والا من این کیس ها رو خوب نمی دونم ...با این طرز رفتار دزد هم دست ش نمی دم چه برسه به مسولیت همه جانبه یه دختر